Як уберегти шкіру пахв від гіперпігментації?

Є безліч засобів для усунення пігментних плям та вирівнювання тону шкіри на обличчі. Але що робити, якщо потрібно освітлити зону пахв? Дізнаємося, чи можна застосовувати тут звичні засоби та методики, чи є особливі способи?

temni-pliamyЧасто проблема гіперпігментації пахв доводить до того, що стає некомфортно підіймати руки вгору. Звідки береться ця проблема та на що варто звернути увагу?

В чому причина?

Є маса причин, через які шкіра пахв темніє. Насамперед, це відбувається через надмірне тертя. Воно, своєю чергою, подразнює шкіру і посилює у ній вироблення пігменту меланіну. Крім того, регулярне гоління, пітливість і скупчення частинок засобів для догляду (дезодорантів), може провокувати процеси, що призводять до гіперпігментації.

Також шкіра може здаватися темнішою через волоски, що просвічуються під нею.

Профілактика

Найкращим способом профілактики такої проблеми є лазерна епіляція. Ця процедура пригнічує ріст волосся й одночасно руйнує наявні пігментні плями. Інші профілактичні заходи включають дбайливе ставлення до пахв: використання миючих засобів і дезодорантів з меншою кількістю агресивних інгредієнтів, а також ретельне змивання дезодоранту перед повторним нанесенням. Пахви неминуче відчувають постійне тертя, тому слід віддавати перевагу засобам з компонентами для догляду, які пом’якшують, зволожують шкіру і попереджають подразнення.