Як уберегти дитину від застуди? Частина 1

Відвідуючи дитячий садок або школу, діти дуже часто хворіють на застуду. Насамперед, застудні захворювання в даному випадку обумовлені тим, що імунна система дитини ще не є зміцнілою і, як наслідок, не може захистити організм від різних несприятливих факторів. Для того, щоб в холодну пору року, коли настає пік застудних захворювань, дитина хворіла як можна рідше, необхідно підтримувати її імунітет протягом усього року.

1396381731_lechenie-prostudy-u-deteiНавіщо підтримувати імунітет дитини?

Восени і взимку імунна система дитини є ослабленою. Справа в тому, що їй необхідно забезпечити захист організму від величезної кількості вірусів, з якими дитина стикається при поїздках в громадському транспорті, в шкільному колективі, в магазині і так далі. В залежності від індивідуальних особливостей організму, у людини є певний запас сил, який дозволяє протистояти інфекційним захворюванням. Однак рано чи пізно він може закінчитися, і імунна система не в змозі захистити організм. Саме в цей період й існує велика ймовірність, що дитина захворіє застудним захворюванням або ж грипом.

Потрібно зазначити, що сьогодні дуже маленький відсоток дітей не мають яких-небудь дефектів у питанні функціонування імунної системи. Тому для того, щоб ці дефекти не сприяли розвитку застудних захворювань, імунітет треба зміцнювати. Після того як дитина перехворіла застудним захворюванням, її організм буде виснаженим.