Як схуднути за допомогою активованого вугілля?

В даний час існує безліч всяких дієт та способів схуднення. Але нас цікавить одне конкретне питання. Як схуднути за допомогою активованого вугілля? Перш за все, пам’ятайте про одне, яка б дієта не була, головне не нашкодити. Вугілля як ми знаємо, є сорбентом.

ugol-kak-sredstvo-dlya-pohudeniyaВін виводить з організму шлаки і токсини, а ще потрібно знати, що при довготривалому його прийомі, вугілля здатне вимивати з організму і корисні речовини. Наприклад, жири, білки, вуглеводи та вітаміни. Як результат, можуть розвиватися різного роду захворювання. Одним з них може бути порушення обміну речовин, що само по собі дуже поганий знак. Так, що пам’ятайте, проводити таку дієту можна не більше десяти днів. Головна перевага активованого вугілля, в тому, що воно досить дешеве і продається без рецепта лікаря.

Зазвичай активоване вугілля застосовують при очищенні організму, особливо при алкогольному отруєнні. Тому, що вугілля здатне поглинати солі важких металів, продукти розпаду алкоголю, токсини, а також мікроорганізми та надлишок вологи. Існує два способи проведення вугільної дієти.

Перший спосіб:

Напевно, всі знають, що вживати вугілля потрібно в залежності від маси вашого тіла. Одна таблетка вугілля на десять кілограм маси тіла. Розрахуйте скільки на ваш вагу потрібно таблеток і розділіть їх на три прийоми. Приймати за годину до їди. І так всі десять днів, потім робимо перерву на десять днів і повторюємо курс заново.

Другий спосіб:

Можна приймати вугілля одноразово, одразу всю кількість, що співвідноситься до маси вашого тіла. Вранці натщесерце. Якщо вугілля розтерте в порошок, його дія буде швидшою. Але пам’ятайте і про мінуси активованого вугілля. Воно дуже сильно скріплює організм, на тлі чого з’являються запори.

Що б такий момент не доставляв вам неприємні відчуття і дискомфорт, в перебігу дня з’їдайте пару штук чорносливу.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля, не зашкодивши організму? Перш за все, пам’ятайте, що навіть і у прийомі вугілля є свої протипоказання.

Активоване вугілля протипоказане людям з різного роду захворюваннями шлунково — кишкового тракту. Наприклад: виразковий коліт, виразка кишечника, виразка шлунка, шлункові кровотечі. Пам’ятайте, що активоване вугілля ця не панацея від надмірної ваги, і в залежності від особливостей будови кожного організму, воно діє по-різному. Так, що милі дами не особливо розраховуйте на таку дієту, і не засмучуйтеся, якщо запланована кількість кілограмів нікуди не пішла. Не здавайтесь!