Як схуднути в талії на 2 см за 4 дні?

Жінки часто запитують одна в одноъ: «Як схуднути в талії?» Хтось тримав себе на дієті, у когось знайомий тренер з фітнесу розробив спеціальну методику, а третім довелося лягти під шприц хірурга і зробити ліпосакцію.

Woman measuring her slim bodyНабрати зайві кілограми можна і за тиждень, але позбутися від надлишків жиру доводиться важко. Особливо важко худеньким жінкам: їх новий шар ніяк не хоче залишати тіло, тому сьогодні ми з вами буде говорити про те, як прибрати кілька сантиметрів в талії тим, хто колись вважав себе стрункою жінкою.

Допоможуть в цьому здорове харчування, активний спосіб життя і фізичні навантаження. Тим, у кого вдома немає тренажера, доведеться купити його в спортивному магазині: це звичайне коло на два диски, які вільно обертаються в різні боки незалежно одне від одного.

Початок вправ — ранок. Після того, як ви прокинулися і привели в порядок своє волосся, надягайте шкарпетки і кросівки, облягаючу нижню білизну або шорти — і на круг. Вправи виконуйте в строгому порядку, щоб ефект був видимий дня через 4.

Вправа перша: встаньте лицем до кола, права нога на коло, а ліва на підлозі; руки на талію, починайте повороти тулуба так, щоб рухомою залишалася права нога, причому повороти робіть до такого ступеня, щоб ваші боки відчули, як на них шкіра натягується. П’ять поворотів в праву сторону, 5 поворотів в ліву сторону.

Вправа друга: змініть ногу і повторіть 5 разів те ж саме. Робіть вправи повільно: інтенсивність для талії не потрібна. Тут, головне, якісний підхід.

Вправа третя: встаньте двома ногами на круг і візьміть в руку швабру або довгу палицю, яка одним кінцем в підлогу впирається. Присядьте, тримайте руками за нею і починайте повороти вправо і вліво не відпускаючи рук і не змінюючи положення палиці. 10 разів в одну сторону, 10 разів в протилежну. Ви повинні відчути, як ваші боки готові скрутитися вісімкою.

Вправа третя: зійдіть з кола, встаньте до нього обличчям, ноги розставте широко, однією рукою торкайтеся кола всією долонею, другу — стегна. Вигинайте спину, як кішка, при цьому затримуючи дихання, і повертайтеся в початкове положення. Коло при цьому обертатися не повинне. 7 підходів цілком достатньо.

Дуже сувору дієту дотримувати не слід, приберіть з раціону висококалорійні страви, цукор і хліб, купіть якусь кашу і їжте її з ранку. Намагайтеся пити зелений чай або воду без газів. Соки — тільки свіжовичавлені. Фрукти, салати (з рослинною олією) вживайте в необмеженій кількості. Через 4 дні зробіть контрольний замір талії. Якщо прибрати 1 см з кожного боку, то вправи ви виконували правильно.