Як схуднути в області живота?

Зовсім скоро літо, і кожному з нас хотілося б на пляжі виглядати приголомшливо. Але як підготуватися до пляжного сезону швидко і ефективно? Пропонуємо вам ознайомитися з основними способами, які допоможуть вам прибрати жир з живота.

fullsize (1)Кавовий скраб

Нанесіть на долоню густий крем або гель, додавши в нього приблизно столову ложку використаної меленої кави. Тепер, масажуйте живіт за годинниковою стрілкою 5-10 хвилин, до легкого почервоніння. Прийміть контрастний душ. Таку процедуру можна повторювати через день.

Масаж живота

Можете скористатися послугами масажиста, але в принципі, масаж живота можна робити самостійно, вдома. Перше правило самостійного масажу живота — його слід виконувати на голодний шлунок. Для виконання, вам потрібно лягти на спину і нанести на живіт зволожуючий крем або масажну олію. Потім, починайте акуратними рухами перебирати складки жиру на животі. Поступово можна посилювати тиск, щипаючи, так, щоб шкіра трохи почервоніла. В кінці процедури, потрібно розтерти шкіру м’яким рушником. 10-15 хвилин цілком достатньо.

Обгортання

Це дуже ефективний метод, який забезпечує локальне підвищення температури. Завдяки обгортанню, поліпшується кровообіг, оптимізується лімфоток. Такий спосіб може прибрати з вашого живота кілька зайвих сантиметрів.

Пийте зелений чай

Крім інших способів, зелений чай так само здатний зменшити кількість жиру на животі. Він містить антиоксиданти, прискорює метаболізм. Додавання імбиру заспокоїть ШКТ. Крім того, імбир є найпотужнішим жироспалювачем.

Не вживайте алкоголь

Алкоголь — справжній ворог плоского живота. Якщо ж ви не можете повністю відмовитися від алкоголю, постарайтеся хоча-б зменшити його кількість. Доведено, що алкоголь зменшує жироспалювання приблизно на 40%.

Робіть вправи

Можна створити візуальну ілюзію плоского живота. І в цьому нам допоможе правильна постава. Досить дієвою вправою є втягнутий живіт. Спробуйте, зовсім скоро це може стати звичкою і позбавити вас від зайвого жиру на животі.

Це основні способи, які допоможуть вам прибрати жир на животі. Найпрекрасніше в них те, що можна робити все в комплексі, якщо вам необхідно схуднути за короткий термін.