Як схуднути на вівсяній каші?

Якщо дуже хочеться за тиждень скинути вагу, то допоможе вам у цьому вівсяна каша. Головне, дотримуватися режиму харчування і відмовитися від цукру. Втрата 5 кг гарантована за умови, що ви будете спати не менше 8 годин на добу і вести активний спосіб життя.

2Прокидаючись вранці, не вставайте відразу з ліжка: хвилин 10-15 дайте організму відійти від сну.

Зробіть лежачи дві вправи:

1. Підніміть обидві руки вертикально вгору і помахайте долонями так, як ніби прощаєтеся, при цьому посміхніться і скажіть собі: «Доброго ранку!»

2. Зігніть обидві ноги в колінах і 3 рази підніміть пальчики, не відриваючи стоп від поверхні ліжка; глибоко зітхніть і відкрийте очі.

Тепер можете відкинути ковдру і пару хвилин полежати без неї. Як тільки організм звикне до більш холодного повітря, піднімайтеся, але повільно. Ніяких різких рухів, інакше гикавка замучить.

Покличте кота і, сидячи на ліжку, погладьте йому шерсть великим пальцем лівої ноги: саме там розташовуються нервові закінчення, які відповідають за настрій. Шерсть милого домашнього тварини здатне накопичувати статичну електрику, але в таких малих дозах, що ваша нога її навіть не відчує, а головний мозок дасть сигнал, що пора починати активні дії.

Надягайте шкарпетки і тапочки, і вирушайте на кухню. Витягайте «Геркулес», насипайте 2-3 столові ложки в тарілку, додайте 1 таблетку цукрозамінника, на кінчику ножа ванілін або корицю – і заливайте все гарячою водою або киплячим нежирним молоком. Семи хвилин буде достатньо, щоб кашка настоялася під рушником, а ви в цей час прийміть водні процедуру і почистіть зуби.

Їжте повільно, ваш сніданок повинен тривати не менше 15 хвилин. Після того, як кашка опиниться в шлунку, мийте за собою посуд і вирушайте наводити марафет.

В обід їжте тільки варену курку ( бажано грудку) і салат із свіжої або квашеної капусти. На вечерю – кашка, але з медом. Чай – зелений, без цукру, можна з лимоном або м’ятою. Через годину після вечері вирушайте в тепле ліжко і захопіть цікаву книгу. Якщо захочете їсти, то приглушіть апетит морквяним соком або самим коренеплодом.