Як створити звабливий образ?

Жіноча краса, що полонила століттями свідомість протилежної статі, надихала геніїв поезії і оспівувалася в шедеврах музичного мистецтва, — не може залишатися непоміченою. А одна з найважливіших її складових — природна звабливість, зазначена популярним сьогодні терміном сексуальність, — не повинна залишатися незатребуваною. В ім’я отримання задоволення від захоплених поглядів і забезпечення такої бажаної уваги того єдиного, хто сьогодні захопив її думки, — жінці зовсім не обов’язково відвідувати секс шоп, хоча іноді деякі сміливі експерименти цілком можуть виявитися вельми до речі.

3573

Спокусливий образ фатальної спокусниці при належному підході не тільки дозволить жінці забути про поняття «вібратор», а й забезпечить їй цілий вихор невимовних емоцій. Однак перш, ніж бажаний об’єкт буде вбитий на повал її привабливістю, важливо цю спокусливу нотку в образі ефектно підкреслити. Нічого складного в створенні витонченої спокуси для жінки немає — в написанні картини як завжди беруть участь звичні атрибути: макіяж, гардероб і настрій.

 
Починається все, звичайно, з обличчя. Для образу сексапільної спокусниці найкраще підійде маслянистий блиск для губ з сяйвом. Колір помади при цьому повинен розпалювати багаття в уяві шанувальника — яскраве полум’я губ цьому вельми посприяє. Якщо при цьому у помади буде чудовий полуничний аромат, а ефектна спокусниця ненароком про це своєму партнеру повідомить, — то можна бути в повній впевненості, що думати про що-небудь, крім її чарівних губ протягом вечора йому буде вкрай непросто. Очі повинні бути виразними. Для блондинки або шатенки краще уникати зайвого контрасту, оптимальний колір підводки — коричневий або м’який оливковий, а ось брюнетці варто зупинитися на класиці вибору — чорна підводка і прохолодні тіні. В цілому для гармонії загального вигляду варто пам’ятати головне правило — колір тіней повинен бути холоднішим за відтінок очей на кілька тонів.

 
Гардероб для фатальної спокусниці може бути вельми різноманітним. Вузькі короткі спідниці в поєднанні з глибоким декольте — класика витонченого зваблювання. Однак обтягуючі джинси, вкорочене плаття, вузька майка і звичайні короткі шорти, — нітрохи не зіпсують ефект. Гідна окантовка — довгий плащ.

 
Звичайно, не можна забувати і про головні предмети гардеробу, що викликають в чоловіках цілу бурю пристрасних емоцій — жіноча білизна і панчохи. За статистикою більшість чоловіків вважають за краще однотонну білизну класичних кольорів на своїх обраницях, тому білий, чорний або червоний комплект — практично завжди вдале попадання в ціль. Однак випускати з уваги уподобання свого чоловіка не можна: якщо він любить екзотику, то його набагато сильніше вразить жовтий або зелений, а якщо він невпевнений в собі, то ідеальним буде ніжний рожевий відтінок.