Як створити затишок в домі?

Для того, щоб почати творити затишок у своєму будинку, обов’язково повинне бути бажання фантазувати, бажання облаштовувати. Треба бути готовим до труднощів, але будьте впевнені, в результаті ви будете дуже задоволені. Комфорт, який ви зробите своїми руками, забезпечить радість перебування в будинку вас, вашої родини і друзів.

 

K+S 001

Що означає поняття «затишок»?
Це перш за все комфорт, відчуття спокою, тепла, коли приємно перебувати в такій атмосфері. Кожен вкладає в це поняття щось своє, у всіх різне відчуття цього самого затишку. Деяким подобається перебувати в так званому «творчому безладі», є ті, хто і прожити не може без ідеально прибраного будинку, де все знаходиться в стані «прибрано по поличках».

 

Краще цього не робити!
Перед тим, як перейти до створення теплоти і затишку в домі, почнемо з того, що робити небажано, від чого краще відмовитися. Перш за все потрібно відчувати певну межу, яка проходить між такими поняттями, як прекрасне і вульгарне, треба думати і про безпеку, тому краще не нагромаджувати приміщення, відмовитися від великої кількості дзеркал.

 

Кожен будинок має свій дух
Початком будь-якої зміни інтер’єру в будинку, створення сприятливої атмосфери, повинне бути прибирання. Присутність свіжості, чистоти і легкого повітря вже подарує відчуття новизни і комфорту.

Але прибирання, це не тільки очищення кімнати від запахів. Очищається і енергетика, яка присутня в кожному будинку. Важливим моментом в перетворенні інтер’єру, є позбавлення від всього зайвого, що у вас накопичилося в будинку і ніяк не доходили руки від усього цього позбутися. Зараз саме час для цього! Не шкодуйте старий, а вже тим більше битий посуд, речі, які давно ніхто не носить, вони лежать і захаращують приміщення. Міняйте по можливості все старе на нове, не зберігайте ті речі, які накопичують пил і бруд.

 

Як правильно підібрати меблі?
Вдало зробити обстановку для вашого будинку, один з кроків, зроблених на шляху до затишку і комфорту. Віддавайте перевагу ніжним, спокійним кольорам. Особливо це стосується спальні. Ходіть в ательє, робіть замовлення на індивідуальний пошив штор, чохлів для диванів і т. д. Не обмежуйте себе, дайте волю своїм бажанням і фантазії.

Прикрашайте свій будинок, вигадуйте щось своє, нове і ви відчуєте щастя від зустрічі зі своєю оновленою, красивою, і, найголовніше, затишною домівкою.