Як створити новорічний настрій?

Наближається новорічне свято, яке вселяє в більшість з нас відчуття чарівництва, іскристі почуття чудесного, легкого збудження і очікування чогось нового. Але що робити, якщо подібний настрій не приходить. Сукупність жахливої втоми від роботи, поточних проблем, нестачі тепла і сонця, деколи не дають нам розслабитися і насолодитися чудовими передноворічними днями.

new-year-mood-2Але давайте не будемо піддаватися зневірі і зводити новорічне свято в ранг події, яку ми змушені відсвяткувати.

Давайте впустимо це чудове свято до себе в душу і серце. Існує безліч способів створити новорічний настрій! Для початку увімкніть новорічну музику. Вже стали класичними, композиції зарубіжних виконавців «Happy New Year», «Last Christmas», «Jingle bells» або наші вітчизняні пісні, які чудово піднімають настрій і примушують посміхнутися самому собі і навколишньому світу. Увімкніть гучніше і не шкодуйте сусідів! Заповніть тишу цими новорічними ритмами. Потім прикрасьте  свою квартиру. Розвісьте блискучу мішуру, розставте милі новорічні сувеніри та інші атрибути свята. Обов’язково поставте ялинку, запах хвої змусить оживити ваші спогади. Не забудьте запалити гірлянду, блимаючі вогники як не можна краще підкреслюють святкову атмосферу.

У вільну хвилину постарайтеся вирватися ввечері на вулицю і погуляти по передноворічного місту. Пориньте в чудово прикрашене місто з допомогою ілюмінацій. У ці дні, будинки, проспекти і вулиці розквітають в яскравих новорічних фарбах, встановлені ялинки і падаючий пухнастий сніг, все це безвідмовно викликає відчуття свята. Насолоджуйтеся навколишньою обстановкою, милуйтеся, фотографуйтеся. Гуляючи по місту, не забувайте заглядати в магазини, може бети, ви порадуєте себе якимось маленьким приємним подарунком або ж купіть те, що сподобається, вашим близьким і друзям. Між іншим, передноворічні походи по магазинах, в яких ключем б’є атмосфера свята, теж дуже піднімають настрій, тому як можна раніше приступіть до вибору подарунків своїм близьким і друзям.

Обов’язково виділіть час на оформлення подарунків, купіть гарний папір, бантики, стрічки і з любов’ю оформіть кожен подарунок. Можете також зробити своїми руками листівки, які будуть безцінні і подарують вам і друзям велику радість. Якщо у вас умілі руки і хороша фантазія, то можна і деякі подарунки зробити власноруч, повірте, такий подарунок нікого не залишить байдужим!

Ближче до Нового року не забудьте приділити увагу своїй зовнішності, адже наступний рік потрібно зустрічати у всеозброєнні! Сходіть в салон краси, зробіть нову зачіску, манікюр, пофарбуйте волосся. В домашніх умовах можна зробити маску для обличчя, прийняти ароматичну ванну. А після цього, візьміть і почитайте твори присвячені Новому року і Різдву. Можна навіть зануритися в дитинство і почитати дитячі новорічні книжки, вони хоч і призначені юним читачам, але частенько мають досить серйозну філософську основу. Завдяки якій, ви зможете знайти відповіді на багато питань.

І пам’ятайте, зустрічати Новий Рік, потрібно завжди в гарному настрої, зі сміхом і веселощами, з легкою душею. Адже недарма кажуть, як зустрінеш Новий рік – так його і проведеш!