Як стримати пристрасть до їжі?

Як стримати пристрасть до їжі? На це питання є правильна відповідь: не треба заклеювати рот пластиром, а потрібно шукати причину підвищеного апетиту. Можливо, що нервове збудження або апатія стали причинами, можливо, що тривале розумове навантаження, але в жодному разі не шлунок вимагає їжі, а мозок, тому варто себе відвернути цікавим заняттям або піти на зустріч з друзями.

blog_issue_111094_1319037803Згадайте, як ви раділи від заповітної думки, що із завтрашнього дня починаєте худнути, а через годину забували про те, що дали собі слово не їсти після 6 вечора, перекусивши яблуком або бананом. Фрукти — те ж джерело калорій, тому привчіть свій мозок не працювати вечорами: нехай це за вас роблять м’язи. Відправляйтеся на пішу прогулянку, прихопивши пляшку води без газу, щоб придушити апетит.

Ті люди, які худнуть повинні регулярно опускати в шлунок саме здорову їжу, так що перекушування цукерками скасовуються: краще невеликий шматочок вареної курячої грудки зі квашеною капустою або салат з кольрабі з оливковою олією і тертою морквою.

Якщо ви хочете схуднути, то пристрасть до їжі стримуйте несоленою їжею і тієї, що приготовлена ​​без приправ. Подразнення шлунка і поява зайвої кількості соку в ньому ні до чого доброго не приведе. Мозок терміново потребуватиме їжі, щоб видалити шлунковий сік без вироблення кислоти, а не отримавши її, почне бунтувати і цим опустить ваш настрій до нуля. У цьому випадку постарайтеся його обдурити, відправивши всередину себе відвар із шипшини або холодний чай «Каркаде» без цукру. Навіть чорну заварну каву можна так само опустити в шлунок, тільки теплу і без підсолоджувачів. Остання взагалі апетиту позбавляє, але лише на деякий час.

Не вийшло заглушити відчуття голоду? Випийте 5-6 ковтків мінеральної води без газу і тихенько полежіть на дивані. Хвилин через 7 мозок заспокоїться і забуде про те, що пора бунтувати!