Як стати хорошим косметологом?

Сучасна косметологія має два основних напрямки, це естетична і медична косметологія.

main-14991-6c62c62e86dc068ba7d7161fc3b74d61Вони істотно розрізняються між собою тим, що перший вид спрямований на декоративні перетворення і поверхневе вдосконалення вікових змін, другий же спрямований на зовнішні зміни пов’язані з клітинним рівнем і вимагає обов’язкової наявності медичної освіти.

Хто такий професійний лікар-косметолог?

Медична косметологія складніша в процесі навчання. Перш ніж стати лікарем-косметологом потрібно отримати диплом про вищу медичну освіту з проходженням інтернатури. Як правило, ви повинні бути дипломованим лікарем дерматовенерологом. Саме ця вузька спеціалізація детально вивчає проблеми здоров’я шкіри і шкірного покриву на клітинному рівні.

Головним завданням фахівця, є не просто усунення візуальних недоліків, а й боротьба з причинами їх виникнення. Але, і цього буде недостатньо. Стати затребуваним косметологом, який не просто діагностує проблему, а й усуває її буде нелегко і для цього буде потрібно пройти ще ряд сертифікованих курсів для косметологів. Ці курси можна розділити на кілька підгруп і вибрати потрібний, спираючись на той рід процедур, який вам ближче:

 

 • процедури омолодження;
 • комплекс естетичних процедур;
 • моделювання контуру обличчя;
 • хірургічні зміни.

На відміну від естетичної косметології, де не потрібна наявність медичної освіти для того щоб стати косметологом, у вас буде більше можливостей для реалізації в різних напрямках.

На що спрямована естетична косметологія?

В першу чергу основним її напрямком вважається усунення первинних ознак старіння та ін’єкційне омолодження. Головна відмінність від медичної в тому, що естетична косметологія не має на увазі під собою хірургічного втручання. У ній виділяється наступний спектр послуг:

 

 • мезотерапія;
 • корекція овалу обличчя і форми губ;
 • пілінги і очищення;
 • біоревіталізація;
 • робота з нитками;
 • плазмоліфтінг;
 • корекція зморшок.

Кожне з цих напрямків має кілька технологій і для того щоб почати роботу косметологом необхідно навчатися окремо по усіх напрямках. Або ж можливо приступити до роботи у вузькому напрямку.

Як стати фахівцем в естетичній косметології?

Якщо ви вирішили стати професіоналом в області косметології, то почати необхідно з спеціалізованих курсів, по закінченню яких ви будете отримувати сертифікати про те, що пройшли навчання за певною програмою і тепер можете працювати. В середньому ці курси тривають не більше місяця, а деякі програми навчання складаються з двох днів (теоретичний і практичний).

Для того, щоб приступити до роботи вам буде потрібно пройти всього лише професійну перепідготовку у сфері косметології. На даний момент це дуже затребувана професія.

І також варто звернути увагу на спеціальні освітні установи. Більш докладно про це можна дізнатися на сайті https://valmari.com.ua/ вже зараз.

Будь-який салон краси або центр омолодження, завжди з радістю прийме хорошого фахівця. Але, перш ніж стати таким вам доведеться пройти довгий шлях і напрацювати особисту клієнтську базу з позитивними відгуками. Часто буває і так, що отримавши освіту в сфері косметології вже немає необхідності в роботі на кого-небудь, спочатку ви починаєте прийом відвідувачів в маленькому орендованому приміщення, а потім і зовсім відкриваєте свій центр.