Як стати володаркою розкішних грудей?

Пружні груди — мрія кожної жінки. Але, як стати володаркою таких грудей, коли цьому заважає безліч чинників? Піклуватися про груди треба починати ще тоді, коли, вони не встигла втратити свою форму і пружність, в іншому випадку, зробити це буде набагато складніше. Хоча і в цьому випадку, можливо підтягнути груди.

 

 

Отже, яким же чином можна домогтися пружності грудей. В першу чергу, на допомогу прийде вода. У холодному вигляді, вона здатна поліпшити роботу кровопостачання. Завдяки воді кровоносні судини і тканини волокон стануть більш еластичними і пружними. Якщо ви не любителька холодного душу, то кубики льоду допоможуть впоратися з цією проблемою. Для цього необхідно, замороженим в спеціальних формочках, льодом виробляти кругові рухи в області грудей. Якщо прохолодний душ вам не страшний, то перед його прийняттям, зробіть масаж грудей, роблячи при цьому звичайні кругові рухи. Це посприяє, в свою чергу, активізації кровообігу.

 

4ec9cc7be73e481d9b21c5af141c4664
Після прийняття душу, нанесіть на шкіру грудей крем, або будь-який живильний лосьйон, оскільки шкіра в цій області потребує постійного зволоження.

 

 

Викиньте з ящика шафи всі незручні і тісні бюстгальтери. Вони завдають великої шкоди грудям своїм здавленням. Надалі, коли ви будете купувати нижню білизну, звертайте увагу на розмір ліфа, його форму і якість. Він на вас повинен сидіти ідеально, і вам повинно бути в ньому максимально зручно.

 

 

Якщо народження і годування малюка посприяли втраті колишньої форми грудей, в цьому випадку, ви можете вдатися до застосування контрастних компресів, тобто зміна гарячої і холодної пов’язки. Те ж саме можна робити і з душем. А ще важливо займатися фізичними вправами, що дозволяють зміцнити грудні м’язи.