Як стати успішною мамою?

Кожній мамі, незважаючи на те, скільки їй років і скільки років її діткам, хочеться бути красивою, стильною, в загальному, бути справжнім прикладом для інших матусь. Однак, в чому полягає успіх кожної мами? У вихованих дітях, які повинні все робити правильно і всім мило усміхатися? Або, у власній самореалізації, коли вона цілодобово та безперервно перебуває на своїй роботі? Або у смачних пирогах, які вона пече для свого сімейства?

52_one_maxВивчивши рекомендації фахівців в області психології, можна зробити висновок, що головне — це полюбити себе! Але, ось з цим то, як раз і виникають проблеми, адже не кожна жінка може прийняти і полюбити себе. Саме тому слід визначити дії, які допоможуть прийняти і полюбити себе:

1. Захист від критики. Досить сильний вплив на самооцінку кожної людини мають критичні судження. Найцікавіше, що, як правило, критика може виходити від самих близьких людей — мам, чоловіків, подруг, бабусь і т. д. У цьому випадку важливо не піддаватися емоціям і не накручувати себе думками про те, що ви все робите не так, як годиться, адже у кожної людини існує своя власна думка. Варто зазначити, що дізнатися про те, як стати успішною жінкою вам допоможе проект «Я зможу!».

2. Зовнішність. З появою дитини, вся увага автоматично переходить на малюка і помилка більшості матерів — це повне небажання стежити за собою, що, в результаті призводить до того, що вам не подобається власне відображення в дзеркалі, що, власне, і призводить до нелюбові до себе. Що можна зробити? В першу чергу, дотримуватися правильного харчування, так як це дозволить вам зберегти фігуру. Що стосується шкіри обличчя, то, на сьогоднішній день, це не проблема, так як існує багато різних варіантів і для боротьби з мішками під очима, і для боротьби зі зморшками і т. д. Ваше завдання — захотіти стежити за собою!

3. Одяг. Підбирайте одяг за своїм розміром. Також варто пам’ятати про те, що на прогулянку з дитиною слід одягатися стильно і практично. Тому намагайтеся підібрати такий одяг, в якому би вам було комфортно, і при цьому, він був би досить стильним.

4. Будь-яка справа. Ви вважаєте, що ваша улюблена справа, це ваша дитина? Насправді, не варто акцент у своєму житті робити на дитині, так як незабаром вона підросте і вам буде достатньо важко змиритися з тим фактом, що вона вважає за краще проводити свій відпочинок не з вами. Якщо у вас ще маленький малюк і ви точно розумієте, що йому необхідна ваша постійна присутність, то, як варіант, можна розглянути різні заняття, якими ви зможете займатися з дитиною разом, наприклад, танці, гімнастика, кулінарія (якщо вам це дійсно подобається ). Також, ведіть щоденник, це допоможе вам задуматися над своїми діями і правильно сформувати плани на майбутнє.

А головне, не варто боятися своїх бажань і відчуттів! Прагніть до досконалості, кохайте і будьте коханою!