Як стати супермамою?

Народження малюка розділяє життя на «до» і «після», адже ти вже ніколи не зможеш стати такою, як раніше. Адже тепер, найголовніша людина у твоєму житті — це малюк, який вимагає постійної уваги, а ти з радістю готова всю себе присвятити своїй дитині.

Moms-multitaskingОднак, чи правильно це? Перші три місяці малюка змінюють всі звички батьків, адже все життя тепер підлаштоване під дитину, під її режим, під її настрій. Але дитина активно росте, і, відповідно, необхідно регулярно змінювати свої звички, тепер їй потрібна не супер турботлива мама, а здорова і щаслива мама! Але ось, як же стати для свого малюка такою супермамою все встигаючи?

Отже, ідеальна мама, яка вона? З точки зору психологів, мама повинна бути психологічно здоровою, любити себе і свою дитину. Для того щоб у мами були сили і енергія займатися вихованням своїх дітей, їй необхідний періодичний відпочинок. Немає нічого страшного, якщо на одну з прогулянок з твоїм малюком тато відправиться без тебе. Немає нічого жахливого, якщо, відвівши дитину до бабусі на пару годин, ти підеш в салон на нову стрижку або манікюр. Підростаюча дочка або син повинні бачити щасливу маму. Ви зможете виростити дітей щасливими, тільки якщо самі будете відчувати себе щасливою. Отже, так як виділити час для себе:

1. Дотримання режиму дня. Спробуйте скласти приблизний режим дня, в якому, ви хоча б годину зможете присвятити собі, дотримуйтеся цього режиму.

2. Прогулянка з татом. Домовтеся з чоловіком, щоб раз на тиждень, він виходив на дитячий майданчик з дитиною, а ви в цей час можете відвідати салон краси або фітнес центр.

3. Оновлення свого гардеробу. Виділіть у своєму сімейному бюджеті кошти на щомісячні покупки одягу для себе.

4. Займіться своєю зовнішністю. Постійне недосипання, втома стреси насамперед відображаються на зовнішності. Відвідайте косметолога або придбайте якісну лінію косметики, яка усуне такі проблеми, як мішки під очима, приховає зморшки і т. д.

Насправді, в тому, щоб стати ідеальною мамою немає нічого складного, варто лише полюбити себе!