Як стати стилістом: поради

Як стати стилістом? Це питання виникає часто, особливо при бажанні відкрити свій власний бізнес в цьому напрямку. Досягнення цієї мети передбачає ряд послідовних дій. Нижче буде описано їх зміст.

gygiug1. Пройти відповідне навчання. У цьому випадку можливі два варіанти вирішення завдання — закінчити спеціалізовані курси для стилістів або консультуватися і «брати приклад» з уже підготовлених професіоналів. Сьогодні працює велика кількість шкіл, в яких можна пройти навчальні курси в цьому напрямку. Рекомендується попередньо з’ясувати викладацький склад і класифікацію вчителів, в тому числі їх досвід роботи стилістами. Буде чудово, якщо навчати буде досвідчений майстер, що знає практично всі тонкощі роботи, добре розбирається в гардеробах на всі випадки життя і відслідковує модні тренди. Важливий і той факт, що такий фахівець зможе розповісти про всі нюанси ведення бізнесу в цьому сегменті. Необхідно приділити велику увагу пошуку такого професіонала, від якого надалі можна буде перейняти багато корисного. Варто зазначити, що замовити консультацію стиліста ви можете тут вже зараз.

2. Стати консультантом. Далеко не у всіх відразу може вийти стати класним стилістом і напрацювати в найкоротші терміни клієнтську базу через різні фактори, включаючи фактори економічного характеру. Тому цілком виправданим кроком може стати спроба спробувати свої сили в статусі стиліста-консультанта. У порівнянні зі стилістом по гардеробу, який разом з клієнтом, підбирає оптимальний гардероб під час численних походів по магазинах, стиліст-консультант дає рекомендації і поради по фотографії людини, консультує клієнта по телефону або через електронну пошту в кожних конкретних ситуаціях, наприклад, до зустрічі з роботодавцем.

3. Відстеження і вміння передбачати модні тренди. Творчість — обов’язкова складова діяльності професійного стиліста. Важливим елементом якісної роботи є знання трендів, вміння передбачати їх вектор розвитку і дотримуватися їх. Навіть в ситуації відсутності клієнтів стиліст повинен знати специфіку роботи світових дизайнерів для можливості в разі потреби підібрати оптимальне рішення для клієнта, наприклад, в питанні вибору костюма. Такий підхід передбачає постійну роботу над своїм власним розвитком, в тому числі в питанні творчого підходу.