Як стати найбажанішою?

Кожній жінці хочеться бути коханою, красивою, а головне бажаною. Для цього треба докласти чимало зусиль і часу. Перше з чого треба почати – це полюбити себе, своє тіло і свою душу. Тут нам допоможуть різні висловлювання: «Я задоволена своїм тілом», «Я люблю себе і радію собі», «Я перебуваю в гармонії з життям». Вимовляти ці фрази кожен день буде мало, треба вірити в те, що ви говорите. Тому наступне, що треба робити – «доглядати» за своїм внутрішнім світом, і за собою. Менше негативу в думках, думати тільки про краще. Адже наші думки – наше майбутнє. Дарувати друзям, близьким, так і просто перехожим радісну посмішку. Це працює!

stat-zhelannoi-dlya-lyubimogo-muzha-3Ні для кого не секрет, що чоловікам подобаються красиві та впевнені в собі жінки. Неможливо стати бажаною і чарівною, якщо ходити з брудною головою, або обдертими нігтями, неможливо стати найбажанішою, якщо у вас завжди поганий настрій, і вираз вашого обличчя знаходиться між «як мене все дістало…», «і хочеться повіситися». Треба радіти життю, навіть, якщо радіти особливо не має чому. Необхідно знайти в житті позитивні моменти. Тут може допомогти улюблена справа. Це може бути хобі: в’язання, спорт, приготування смачних страв. Бажано, щоб ваше хобі приносило вам дохід, тоді стати бажаною стане значно легше. Залежати від чоловіка в наш час вже зовсім не престижно.

Жінка повинна бути незалежною, і це буде ще одним пунктом для того, щоб стати бажаною. Адже клянчити на нову зачіску зовсім не хочеться. Ви самі заробили, порадували зовнішнім виглядом і себе, і очі свого чоловіка. Це чудово! Догляд за собою – основне завдання будь-якої сучасної жінки. Для того щоб на все вистачало часу, сил і фінансів, треба обдумати в який день вам найкраще: зробити манікюр/педикюр, сходити в спортзал, сходити на масаж і т. д. Тут не повинно бути прогулів! Відвідуйте спортзал не рідше трьох разів на тиждень, стежте за фігурою, намагайтеся харчуватися правильно. Чоловіки люблять струнких і не ледачих дівчат.

Також справжня жінка повинна мати свій незмінний аромат. Виберіть хороші дорогі парфуми, які вам підходять. Вони сильно б’ють по гаманцю, і коштують неймовірно дорого, зате ви буде відчувати себе впевненіше. Будьте прості в спілкуванні, не робіть е з себе королеву, не задирайте ніс. Але і не перетворюйтеся в сіру мишку.

Все це нелегко, це щоденна робота над собою, але, повірте, до неї швидко звикаєш, і не здумайте знижувати планку, можна ставити тільки вищу планку! І тоді для свого чоловіка ви будете найбажаною. А у інших чоловіків ви будете в мріях. Будьте бажані!!!