Як стати найбажанішою або чого хочуть чоловіки? Частина 2

Чоловік обов’язково помітить ваші спроби приготувати що-небудь новеньке і смачненьке, особливо, якщо дізнатися про його уподобання, і може бути навіть звертатися до нього за маленькими порадами («Спробуй, чи не замало солі?»), адже чоловікові важливо усвідомлювати свою значущість, навіть в таких справах.

tren243-2А тепер найголовніше. Не потрібно забувати, що будь-якій людині потрібна людина. Не рабиня, прибиральниця, кухар, нянька, а в першу чергу просто людина, яка буде поруч, з якею можна посидіти і поговорити про всяке: важливе і не дуже, серйозне і дурне. Якщо він побачить у Вас душевного співрозмовника, з яким можна проводити ночі, сидячи на кухні за чаєм з печивом, то повірте, втрачати таку людину йому не захочеться.

Потрібно розвивати власний світогляд, з дурною людиною навряд чи комусь буде цікаво. Також важливо пам’ятати, що жінка для чоловіка – це підтримка, і в горі і в радості, як говориться. Найбажаніша жінка – це завжди тепло, любов, турбота та мудрість. Поганий настрій буває у кожного, проте ми повинні бути трішки розумнішими і мудрішими, не варто зриватися на чоловікові, виливати на нього всю свою злість і агресію, що накопичилася за день. І відчуваючи до себе таке хороше і тепле відношення, чоловік не захоче приходити додому і виливати свій негатив, навпаки, повертаючись з роботи втомленим в тепле та затишне сімейне гніздечко, він буде наповнюватися спокоєм і щастям, і це найбільше, що може дати бажана жінка. Все інше – дрібниці, з якими легко справляються, коли між людьми теплі стосунки.