Як стати найбажанішою або чого хочуть чоловіки? Частина 1

Кожна жінка не раз задавалася питанням: як стати тією самою бажаною і коханою? Багато хто з нас, відповідаючи собі на це питання, представляють неземної краси жінку з ніжним оксамитовим голосом, що зачаровує чоловіків з першого погляду. Чи насправді відповідність цього образу стане гарантом жіночого щастя?

kak-stat-zhelannoj-zhenshhinoj-620x330Безумовно, жінка повинна виглядати охайно. Доглянута шкіра, волосся, акуратний манікюр підсвідомо створюють у чоловіка позитивне ставлення до представниці прекрасної статі. Від бажаної жінки пахне свіжістю і життєвою енергією. Ніякі фізичні дані не замінять іскри в очах, яку кожен чоловік повинен бачити у своїй супутниці. Впевненість у собі – те, чого так не вистачає більшості з нас. Щоб стати бажаною, треба приймати і любити себе, адже чоловік ніколи не захоче бути з тією, яка тягне за собою багаж зі своїх комплексів. Жінка повинна надихати, і бачачи поруч з собою впевнену і повну життя жінку, чоловік захоче бути з нею все життя.

Існує всім відома думка: «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». Чи це Так? Зрозуміло, готувати їжу – наш обов’язок, що склалася історично, і кожна жінка повинна вміти смачно нагодувати свого коханого. Але якщо у Вашому «каталозі» не так багато страв, це зовсім не означає, що потрібно в прискореному темпі вивчити всі кулінарні книги і надолужити згаяне. Важливе бажання розвивати себе в цій сфері, адже будь-яка людина розуміє, що ми не народжуємося з програмою «1000 і 1 страва» в базовій комплектації.