Як стати на пляжі королевою?

Більшість жінок мінімум одягу робить скутими, адже від сотень очей на пляжі нікуди свої недоліки не сховаєш. Але є такі маленькі хитрощі, які навіть дуже закомплексованій жінці допоможуть перетворитися на справжню пляжну зірку. Ось, наприклад, дуже багато жінок вважають, що різним аксесуарам на пляжі не місце, а даремно. Помітні і оригінальні деталі здатні підкреслити чарівність жінки і відвернути увагу від її не надто сильних сторін.

Тенденции-купальников-2018-Крой-фото-12Вірний вибір сумки або окулярів не тільки зможуть додати вашому образу незвичайний і стильний акцент, але і залучать безліч цікавих поглядів. Хтось напевно при розгляді вашого строкатого парео з химерним малюнком вже не помітить ваші не дуже рівні ноги або маленькі груди. Однак не варто дуже старатися, щоб з яскравої леді з бездоганним смаком не перетворитися на банальну новорічну ялинку, яку обвішали в хаотичному порядку масою позбавлених смаку брязкалець.

Пляжний одяг також підбирається дуже ретельно, з урахуванням всіх особливостей фігури. Не варто вибирати дуже мішкуватий або об’ємний одяг лише тому, що ви сильно соромитеся зайвої ваги. Свій вибір варто зупинити на такому одязі, який вас буде робити стрункішою, а не просто приховувати фігуру.

Зрозуміло, що безумовним лідером усього літнього сезону був, є і буде купальник, тому вибір його повинен проводитися найбільш ретельно. Періодично переглядайте модні журнали, щоб дізнаватися про сезонні модні тенденції, а раптом саме вам підійде чергова пляжна новинка. Тут головне — не переоцінити свою фігуру, адже, як усім відомо, далеко не всі модні шедеври розраховані на середньостатистичну саму звичайну жінку. Отже, вам необхідно заховати маленький животик? Тоді закритий купальник — це саме те, що вам потрібно. А може, у вас маленькі груди? Тоді вас врятують пишні ліфи з великою кількістю рюшів, створивши візуально з навіть скромного першого розміру повноцінний другий.

Але найголовніше — це повна впевненість в собі! Відчуття власної краси і неповторності просто незбагненним чином передається і всім оточуючим. Якщо ви досягли впевненості у власній привабливості, то не варто мучитися через якісь несуттєві фізичні вади. Повірте, блиск ваших очей і ваше внутрішнє сяйво здатні зробити вас самою справжньою королевою і прикрасою пляжу!