Як стати мамою?

Кожна жінка рано чи пізно серйозно замислюється про народження малюка. І це відбувається незалежно від обставин. Тобто бажання стати матір’ю не завжди збігається з реальною можливістю завагітніти. Причин на це може бути безліч. Наприклад, у жінки стрімко розвивається кар’єра, і щоб не переривати успішну діяльність вона відкладає материнство на невизначений термін. Або банально немає підходящої кандидатури на роль батька.

2611Але потрібно враховувати той факт, що чим старша жінка, тим складніше їй буде завагітніти. По-перше, збільшується ризик виникнення хронічних інфекцій. А по-друге, якість яйцеклітин з віком погіршується. Мало того, організм жінки може одномоментно припинити їх вироблення. На щастя, тепер є можливість підстрахуватися. Існує процедура під назвою кріоконсервація яйцеклітин. Яйцеклітину заморожують і зберігають в спеціальній посудині, де постійно підтримується температура від — 180 ° С до — 196 ° С нижче нуля. Її можна розморозити і використовувати за призначенням в той момент, коли жінка буде готова.

До речі, на сторінці http://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/lechenie-besplodiya/metody-lecheniya/surrogatnoe-materinstvo/ ви можете детальніше почитати про сурогатне материнство, адже в багатьох випадках це єдиний варіант стати мамою.

Доцільно застосовувати такий метод заморозки під час проведення ЕКО, яке завжди супроводжується процесом стимулювання овуляції. Під впливом певних препаратів у жінки дозріває більше 10 яйцеклітин, а помістити в порожнину матки можна не більше двох. В цьому випадку  кріоконсервація яйцеклітин допоможе підстрахуватися, якщо в ході вагітності щось піде не так. Заморожені яйцеклітини можуть стати в нагоді і в майбутньому. Наприклад, коли у жінки виникне бажання народити ще одну або декількох дітей. У цьому випадку необхідність у стимулюванні овуляції і у супутніх процедурах просто відпадає.

Читайте також статтю про те, як запобігти безпліддю. Сподіваємося, що стаття була для вас корисною, тож поділіться нею із тими, кому вона також знадобиться.