Як стати більш товариською? Частина 2

3) Незалежно від того, як побудований соціум, потрібно завжди намагатися зберігати свою свободу і свою самостійність. Ніколи не треба боятися відстоювати свою точку зору. Також не треба принижувати роль книги в міжлюдському спілкуванні, адже, якщо мова йде про те, як сподобатися хорошому хлопцеві, то розум відіграє тут зовсім не останню роль. З начитаною дівчиною завжди знайдеться тема для розмови, а це приємно будь-якому хлопцеві.

 

Group of teenage girls (14-16) posing, portrait

Group of teenage girls (14-16) posing, portrait

4) Не треба думати, що зламати сформований в колективі стереотип про власну поведінку неможливо. Це цілком реальне завдання. Потрібно лише поставити собі таку мету і вибрати правильні засоби: можна почати жартувати, вступати в розмови, пропонувати різні ідеї щодо спільного проведення часу і так далі.

5) Ну і найголовніше – якщо хочеться спілкуватися, потрібно говорити. Це здається очевидним, але чомусь багато нехтують цією порадою. Якщо дівчина буде постійно мовчати, ніхто не дізнається, що вона дотепна, начитана й цікава особистість. Не потрібно боятися це демонструвати. Це єдиний спосіб знайти нових друзів і знайомих.

Проблема підлітків, які заганяють себе в кокон без спілкування, поширилася завдяки інтернету. З сучасними технологіями немає ніякої потреби мати реальних друзів. Досить просто зайти в будь-яку соціальну мережу і почати жити у віртуальному світі. Але це не заміняє радість реального спілкування і дружби. Але ось у чому заковика: радість реального спілкування неможливо пізнати сидячи перед екраном комп’ютера. Потрібно виходити в реальний світ і спілкуватися.