Як стати більш товариською? Частина 1

Дівчатка-підлітки відрізняються сильною замкнутістю. Вони дуже сильно відчувають свою вразливість і через це можуть намагатися звузити коло свого спілкування до можливого мінімуму – однієї або двох людей. Проблема полягає в тому, що такий стиль поведінки і спілкування може увійти у звичку і в майбутньому доведеться заново вчитися спілкуватися з однолітками. Дана стаття розповість, як дівчинці-підлітку можна без проблем стати більш товариською і завести багато нових і цікавих знайомств.

kak-stat-obschitelnoyПідліток може перестати підтримувати контакт з однокласниками і однолітками з кількох причин. Наприклад, низька самооцінка. Дівчина-підліток через власну невпевненість може думати, що інші про неї такої ж поганої думки, як і вона сама. Також невдоволення власним зовнішнім виглядом може стати дуже серйозною перешкодою на шляху до відкритості у спілкуванні. Отже, є кілька кроків, які потрібно зробити для того, щоб стати душею будь-якої компанії і завести багато нових знайомств:

1) Не потрібно соромитися власної зовнішності. Всі проходять через період, коли на тілі присутня зайва вага, а на обличчі декілька прищів, але це не означає, що через це з дівчиною ніхто не захоче спілкуватися. Головне в цій ситуації – правильно себе подавати і пам’ятати, що голлівудська краса — це не гарантія успіху в житті. Але і запускати себе при цьому не треба. В цілому потрібно виглядати охайно і доглянуто.

2) Ніколи не треба соромитися висловлювати свої думки, навіть якщо вони можуть здатися дещо дивними. Це ще і відмінний спосіб відпрацювати прийом переведення незручної ситуації в жарт. Цей навик може стати в нагоді як в підлітковому віці, так і в подальшому дорослому житті.