Як скоротати час на роботі, позбутися стресу і трохи розважитися?

Найкращий відпочинок — це зміна виду діяльності. Однак протягом трудового дня переключитися буває складно. Але ж ми проживаємо на роботі більшу частину свого життя, значить, там і варто пошукати можливість для маневрів.

137482_shutterstock_60440029В ході навіть самого «жаркого» трудового дня перерив все ж таки має бути. При цьому відлучитися з робочого місця, крім як на обід, не завжди можливо. Однак продовжувати працювати через удавану відсутность альтернативи не варто. Адже навіть незначний відпочинок — це відмінна можливість зняти напругу, що нагромадилася, прогнати стрес і просто розважитися.

 
Отже, можливі два шляхи — використовувати перерву в роботі з користю або для розваги. Безсумнівно благо для саморозвитку — це прослуховування аудіо тренінгів та усіляких мудрих книг. До речі, можна повторити уроки англійської або, просто, послухати заспокійливу музику. Візьміть компактний плеєр і закачайте туди всякої всячини, яка вам цікава.

До корисного проведення часу можна віднести складання списку продуктів для походу в магазин або вибір меню на найближчі вихідні. Можна пофантазувати на тему того, як провести відпустку і подумки провести ревізію наявного гардеробу.

Гріх не скористатися лояльністю керівника і не розважитися в хвилини відпочинку. Зрозуміло, порушувати межі розумного не варто. Гонки на офісних стільцях вийде влаштувати не скрізь, а от пограти в баскетбол, використовуючи кошик для паперів і зім’яті листи А 4 можна практично в будь-якому офісі. Ще одне досить гучнеарозвага — гра в «Крокодила». Це коли потрібно вгадати слово, яке беззвучно намагається зобразити ведучий. Більш скромні тихі розваги — ігри в «Морський бій» і «Міста».

Якщо під час перерви в роботі вдасться максимально відключитися від своїх службових обов’язків, ви отримаєте психологічне розвантаження і зможете працювати залишок дня більш ефективно. Користь для співробітника і керівника очевидна, а значить відпочинку бути!