Як швидко знайти гідну роботу?

Кожна людина хоче мати роботу, яка дійсно буде приносити задоволення. Саме ту, яка дасть можливість розвиватися і любити свою справу. Швидше за все, таке ідеальне місце є у кожного. І, найчастіше, потрапити в таку компанію мрії досить складно. Проте, нічого неможливого немає і прислухавшись до наших порад ви зможете значно збільшити свої шанси на отримання гідної роботи.

rob-dla-studentiv (1)1. Ретельно пророблене резюме

Саме воно є головним пропуском на співбесіду, по суті — візитною карткою фахівця. Є безліч порад з приводу того, як правильно його скласти. Питання полягає лише в тому, чи варто їм слідувати. Наприклад, ряд сайтів з пошуку відкритих вакансій стверджують, що воно повинно бути максимально креативним. Чи варто довіряти цій пораді? Звичайно, варто. Якщо ви — дизайнер або автор рекламних текстів. Але чи сприйме керівник відділу продажів надмірну креативність і химерність, якщо ви шукаєте роботу в цій сфері? Однозначно ні. Тому найпростіший спосіб скласти дійсно якісне резюме — скористатися спеціальною формою. Будьте максимально чесними при створенні резюме на grc(hh.ua) — будь-яка брехня в резюме дуже швидко спливає на поверхню.

2. Напишіть грамотний супровідний лист

Пам’ятайте, відділ персоналу в день отримує велику кількість резюме і, не секрет, що багато з них так і залишаються невідкритими. Проте, супровідний лист буде гарантовано прочитано. Опишіть коротко хто ви, ваш досвід, мету і головні досягнення. Зацікавте фахівця з підбору персоналу та з великою часткою ймовірності вже незабаром ви потрапите до нього на первинну співбесіду.

3. Проявляйте наполегливість

Знайти номер телефону відділу персоналу або навіть прямого керівника в інтернеті зовсім нескладно. Втім, навіть якщо це не так, завжди можна зайти безпосередньо на сайт компанії, де ви гарантовано знайдете цікаві для вас контакти. Зв’яжіться з відповідальним за прийом резюме фахівцем і уточніть, чи отримали в компанії його. У більшості випадків фахівець не відкладаючи в довгий ящик запропонує вам поспілкуватися в телефонному режимі або ж призначить дату співбесіди.

І, наостанок, найголовніше. Ніколи не зупиняйтеся. Навіть, якщо зараз ви не відповідаєте вимогам в компанії мрії — не турбуйтеся. Продовжуйте вдосконалюватися, відточувати свою кваліфікацію і вже через деякий час ви зможете отримати жадане запрошення зайняти потрібну вакансію і працювати собі на втіху!