Як швидко зібратися на вечірку?

Молодіжне життя завжди насичене різноманітними вечірками, корпоративами та іншими заходами. Буває так, що запрошення на безкоштовну вечірку ви отримали в самий останній момент і вам потрібно якомога швидше перетворитися з домогосподарки в принцесу. Але хіба це можливо, якщо часу вже практично немає?

5Перше на що потрібно звернути увагу, — це на очі, підкресліть їх, щоб погляд став виразнішим. Для того щоб це зробити, їх потрібно ретельно нафарбувати, краще використовувати яскравий макіяж, так як це їх помітно збільшить. Використовуйте темні відтінки тіней, наносячи їх абсолютно на всю поверхню повік, світлі тони використовуйте тільки для брів. Візажисти рекомендують замість чорної підводки підкреслити очі темно-сірою, коричневою, кольору баклажан. Жирною рискою підведіть верхню повіку, нижній приділіть мінімум уваги, намагаючись нанести туш тільки із зовнішнього куточка ока. Якщо використовуєте олівець, то його краще розтушувати, таким чином ви зробите очі більш виразними.

Між іншим, на сторінці partybus.in.ua/39-limo-bus-ili-party-bus.html можна замовити класний паті-бус, в якому можна провести веселе святкування будь-чого!

Щоб надати макіяжу закінченості, нафарбуйте губи яскравою помадою. Класичний червоний колір додасть вам елегантності і гламурності. Не варто боятися, що цей колір вам не підійде, все, що вам потрібно, — це вибрати червоний відтінок, який відповідатиме вашому стилю. Альтернативним варіантом може бути червоний блиск для губ, завдяки прозорій і легкій структурі він підходить всім жінкам. До того ж він гармонійно виглядає з будь-якою зачіскою.

Швидка модна зачіска. Природно, шикарна зачіска за півгодини у вас навряд чи вийде. Але ви можете використовувати деякі хитрощі, такі як велика шпилька або сережки. Ці аксесуари зможуть відвернути на себе увагу. Можете укласти волосся за допомогою мусу або лаку, особливо якщо на вечірці ви будете танцювати.

Нігті і брови. Доглянуті нігті і правильно вищипані брови додадуть елегантності будь-якій жінці. Можете використовувати для нігтів стрази, малюнки, блискітки. Якщо у вас катастрофічно не вистачає часу, просто нафарбуйте нігті яскравим лаком.

І останній штрих — вибір відповідного вбрання. Яким воно буде, може залежати від багатьох факторів, в тому числі і від того, яка це буде вечірка. Все ж, яким би не було ваше вбрання, головне, не забувайте, що весь ваш образ повинен перебувати в гармонії.