Як швидко завагітніти?

У житті кожної жінки настає момент, коли вона відчуває готовність стати матір’ю. І тоді жінка починає хотіти, щоб ця важлива в її житті подія відбулася якомога швидше. Існують способи, що допомагають прискорити настання бажаної вагітності, проте не слід засмучуватися, якщо не вдається зачати малюка з першого разу. Не варто забувати, що жоден метод не може дати стовідсоткової гарантії в такій делікатній справі, як вагітність.

Couple kissing after looking at the result of a pregnancy test in the bedroom

Здоров’я майбутніх батьків відіграє важливу роль в плануванні вагітності. Якщо спроби зачати дитину не приносять успіху, варто звернутися за консультацією до гінеколога. Він призначить необхідні обстеження і дасть рекомендації. Навіть якщо майбутні батьки не мають проблем з репродуктивною функцією, перш ніж зачати дитину їм не завадить перевірити стан свого здоров’я.

Здоровий спосіб життя допоможе підготувати організм до зачаття і прискорити настання вагітності. В першу чергу потрібно відмовитися від шкідливих звичок і припинити прийом ліків, особливо антигістамінних препаратів і антибіотиків. Надмірна або недостатня вага може ускладнювати зачаття і виношування дитини. Скорегувати вагу допоможе правильне харчування.

Як не дивно, але часте заняття сексом не сприяє швидкому зачаттю так само, як і надмірне утримання, оскільки це впливає на якість чоловічого сім’я. Оптимальна частота статевих актів — не більше 3-4 разів на тиждень. Під час сексу не рекомендується використовувати лубриканти, оскільки вони негативно впливають на сперматозоїди.

Відомими народними засобами, що допомагають завагітніти, є відвари борової матки і шавлії. Ці трави збільшують рівень естрогену в організмі жінки і сприяють швидкому зачаттю. Однак перш ніж приймати будь-які лікарські засоби, потрібно проконсультуватися з лікарем, щоб не нашкодити собі.

Найлегше завагітніти під час овуляції. Дізнатися про її настання можна за допомогою спеціальних тестів, які продаються в аптеці, а також склавши графік своєї базальної температури. Статевий акт за два-три дні до настання овуляції і під час неї може увінчатися успіхом. Спроби завагітніти нерідко виявляються безуспішними з тієї причини, що пара займається сексом в несприятливі для зачаття дні.

Якщо всі способи завагітніти випробувані, а результату все немає, не варто засмучуватися і переживати — на все свій час. Можливо, через деякий час тест нарешті покаже довгоочікувані дві смужки.