Як швидко вкласти дитину спати?

Дітям грудного віку, дошкільнятам дуже важливо дотримуватися розпорядку сну, правильного харчування, щоб мати міцне здоров’я.  Як вкласти спати дитину? З цим непростим завданням стикаються багато батьків, особливо, якщо дитина не налаштована відпочивати.

kak-bystro-ulozhit-rebenka-spat-dazhe-esli-vy-nikogda-ranshe-jetogo-ne-delali-1 (1)Як можна швидко вкласти дитину спати і зберегти здоровими нерви? Важливо ставитися до вкладання не як до бойового завдання, а як до заспокійливої процедури. Від внутрішнього настрою батьків, наскільки він позитивний, залежить і те, чи вийде вкласти дитину спати швидко, легко.

Скільки годин на добу повинна відпочивати дитина? На це питання фахівці відповідають наступне:

 

  • Батьки повинні розуміти, що немовлята в середньому сплять від 16-ти до 20-ти годин на добу. Для них немає різниці день чи ніч, вже через дві години після пробудження новонароджені знову готові заснути.
  • Хочете вкласти швидко 5-ти місячну дитину спати? Фахівці зі сну говорять про те, що в цьому віці дітки сплять від 9-ти до 12-ти годин на добу, кілька разів засинаючи протягом дня. Малюки постарше вже починають освоювати навколишній світ, вчаться повзати, сидіти, ходити, тому швидко втомлюються і вже до вечора швидко засинають.
  • Дітки старшого віку, від одного року до 3-х років сплять від 12-ти до 13-ти годин на добу. До півторарічного віку багато з них вже відмовляються від денного сну. На цьому етапі часто виникають проблеми з нічним сном, і батьки намагаються знайти відповідь на питання, як швидко вкладати дитину спати в 2 роки.

Методики засипання

Фахівці говорять про те, що для того, щоб дитина могла швидко засинати, потрібно використовувати спеціальні методики, які навчать малюка робити це самостійно. Сьогодні розроблено кілька методик, застосування яких навчить малюка засинати швидко, без істерик і сліз. Якщо вас цікавлять такі методики, то радимо перейти на сайт https://sonmalysha.ru/glavnaya вже зараз.

Як нормалізувати сон дитини?

Існує кілька правил, дотримання яких допоможе вкласти дитину спати швидко і без сліз:

 

  • Важливо переконатися, що для комфортного відпочинку дитини створені всі умови: підтримується прохолодна температура (18-20 градусів), відсутні гучні звуки, світло приглушене. Ліжко не має бути занадто м’яким.
  • Щоб швидко вкласти однорічну дитину спати, потрібно чітко слідувати встановленому графіку. Годування, прогулянки та ігри повинні проходити в один і той же час, так дитині буде легше засинати, коли настане час для відпочинку.
  • Фахівці рекомендують перетворити вкладання дитини в ритуал. Наприклад, після купання малюкові робиться легкий розслабляючий масаж, його переодягають в піжаму і розповідають казку. Для більш емоційних дітей ритуал потрібно подовжити, постояти перед купанням у віконця, поспостерігати, як люди ходять по вулиці. Важливо не змінювати ритуал.
  • Дитину потрібно вкладати в ліжко сонною, але не сплячою. За ніч дітки віком до двох років неодноразово прокидаються, і, якщо малюк навчиться самостійно засинати, він зможе і вночі зробити це сам. Щоб швидко вкласти дитину спати вдень, важливо запастися терпінням. Навіть якщо малюк прокинеться, дайте йому кілька хвилин, він заспокоїться і засне.