Як швидко випадає волосся і скільки потрібно процедур лазерної епіляції?

Кожна дівчина чи жінка в житті стикається з проблемою зайвого волосся на різних частинах свого тіла. Для того, щоб позбутися від нього, необхідно пройти курс процедур лазерної епіляції. Одна процедура займає в середньому приблизно 5 хвилин часу, якщо мова про зону над верхньою губою або підборіддя. Максимальна тривалість маніпуляції прирівнюється до однієї години. Для отримання повного максимального ефекту необхідно зробити курс з 8-10 сеансів. При цьому кількість відвідувань буде прямо залежати від індивідуальних особливостей організму кожного клієнта.

eccbc8c9ba5c4a66191496ee9531dbc5В середньому волосся після видалення лазером випадає через 8-10 днів. Вже після одного сеансу стає очевидним, що всі волоски (в стадії росту) успішно видалені. З кожною новою лазерною процедурою кількість волосся на тілі буде істотно зменшуватися, а інтервали між маніпуляціями закономірно збільшуватися.

Слід зазначити, що волосся, яке зазнало лазерного впливу, випадає практично непомітно і безболісно для вас. Вже до 10-го дня оброблена зона набуває ідеальну гладкість і чистоту.

Повне випадання волосся напряму залежить від ряду важливих особливостей, а саме:

 

  • кількості сеансів з видалення небажаного волосся;
  • часових проміжків між окремими процедурами — в середньому 1-2 місяці (інтервал визначає косметолог при першому відвідуванні);
  • тривалості повного курсу епіляції — від півроку до 1 року.

Після цілого курсу видалення волосся про проблему зону можна забути. Якщо на тілі з’являються поодинокі волоски, то їх за потребою прибирають раз в 6-12 місяців. З цією метою потрібно відвідувати косметичний салон не рідше одного разу на рік.

Делікатна процедура не займе багато часу і не викличе больових відчуттів. Слід зауважити, що самостійно видаляти поодинокі волоски не рекомендується, тому, як вищипування пінцетом може спровокувати активне зростання волосяних фолікулів, що знаходяться тривалий час в сплячому стані. З цієї ж причини курс епіляції доведеться продовжити на невизначений час.