Як швидко вилікувати хворе горло?

Біль у горлі може застати зненацька не тільки дитину, але і дорослу людину, доставляючи сильний дискомфорт. Дере, пече, боляче ковтати, важко розмовляти — при виникненні таких скарг в першу чергу виникає питання, які найкращі ліки від болю в горлі? Розглянемо ефективність тих чи інших аптечних засобів і як усунути біль.

214bcaca13d6c11596fd3844fa1b0f56Що робити відразу, якщо почало боліти горло?

Для розвитку гострого запального процесу на слизовій гортані досить однієї доби після того, як збудник проник в організм. Найчастіше причиною гострого фарингіту, ларингіту та інших захворювань ротоглотки є вірусна інфекція, що особливо актуально в сезон простудних захворювань. Коли починає боліти горло, ліки рідко виявляються під рукою, а аптека — в кроковій доступності. При появі відчуття дискомфорту в горлі в першу чергу слід зменшити скупчення збудника захворювання на слизовій верхніх дихальних шляхів. Зробити це можна за допомогою звичайного полоскання горла слабким содовим розчином з розрахунку половина чайної ложки харчової соди на одну склянку теплої кип’яченої води. Такий же розчин використовується як протигрибковий засіб для горла, оскільки володіє фунгіцидною дією. Якщо в будинку немає соди, полоскати горло можна водою з сіллю, розчином фурациліну або хлоргексидину, якщо такі є в домашній аптечці.

Аптечна допомогу хворому горлу

Різноманітність льодяників, таблеток, пастилок і спреїв для горла вказує на те, що проблема запальних захворювань верхніх дихальних шляхів залишається досить актуальною. Незважаючи на заявлену ефективність, не кожен лікарський засіб добре справляється зі своїми обов’язками, запобігаючи подальшому розвитку запального процесу, тому до вибору аптечної допомоги при хворобах ротоглотки варто підходити дуже відповідально. Пастилки і льодяники для смоктання надають короткочасний ефект, тому використовуються як допоміжна терапія при запаленні в горлі. У той же час використання аерозолів і спреїв є не тільки досить популярним, але також має виражений терапевтичний ефект. Спрей Тантум Верде, детальну інформацію про який можна отримати на сайті https://stopillness.ru/tantum-verde-analogi-i-opisanie-preparata/, не тільки знімає біль, але також є чудовим засобом на початкових стадіях різних захворювань ротової порожнини та горла.

До того ж, використання такої лікарської форми як спрей є зручним як вдома, так і перебуваючи на роботі чи навчанні, на відміну від полоскань, для яких потрібні певні умови.