Як швидко відростити волосся?

Якщо ви вирішили поміняти стиль на більш жіночний і хочете відростити довге волосся, то почніть із стрижки. Так, ви не помилилися! Першим кроком до довгого волосся є стрижка. Ви повинні обстригти сухі кінці, пошкоджені попередніми укладкамита фарбуванням волосся.

PpwhHULl7DAВибираючи стрижку, відразу продумайте, як буде змінюватися ваш зовнішній вигляд, коли волосся почне повільно відростати, доки не досягне потрібної довжини. Адже перехід від короткого до довгого волосся може доставляти масу незручностей і проблем з укладанням. Відростаючі кінці потрібно підрівнювати так само регулярно, як будь-яку коротку стрижку.

По-друге, щоб відростити довге волосся, відмовтеся від суворих дієт, навпаки слідкуйте, щоб ваш організм отримував щоденну норму білків, жирів і вуглеводів, в поєднанні з вітамінами і мінералами. Для цього не обов’язково купувати спеціальні вітаміни і біологічні добавки, підійде практично будь-який збалансований комплекс.

По-третє, забудьте про фарбування, завивки або випрямлення волосся. Виключіть все, що може пошкодити структуру волосся і негативно вплинути на шкіру голови. Адже стан коренів визначає здоров’я і міцність майбутнього волосся. Замість хімічного фарбування використовуйте натуральні тонуючі засоби. Замість перманентної завивки або старих плойок, використовуйте сучасні інструменти для укладання із щадними температурними режимами.

Чим мити голову для швидкого росту волосся?

Щоб ваше волосся швидко відросло, користуйтеся гребінцями тільки з натуральних матеріалів. Найкраще підходить дерево: спочатку добре пройдіться гребенем по всій довжині і лише потім щіткою. Регулярно розчісуйте волосся, щодня ретельно масажуючи шкіру голови.

Для миття голови використовуйте щадні шампуні, постарайтеся скоротити кількість таких процедур до 1-2 разів в тиждень. Якщо у вас дуже сухе волосся, іноді замінюйте шампунь кондиціонером або ополіскувачем.

Не збирайте все волосся на маківці, як це часто показують в рекламі. Нанесіть миючий засіб лише на коріння, а після масажу голови піною обробляйте кінчики.

Намагайтеся не мити голову гарячою водою — вона повністю розчиняє і видаляє весь природний жир для змащування і зволоження волосся. Нехай температура води буде трохи прохолодною, але комфортною для вас. Це допоможе зробити волосся більш гладкими і зменшить їхню ламкість.

Проблема довгого волосся

Основна проблема довгого волосся — сухість, адже жиру, що виділяється шкірою голови, вистачає лише на зволоження 5-6 см волосся. Тому не менше одного разу на місяць робіть глибоке зволоження теплими оліями і масками для швидкого росту волосся, наносячи їх переважно на кінці волосся.