Як швидко відростити волосся: п’ять способів

Кожна жінка хоче мати шикарне волосся, але відрощування волосся — це процес довгий і вимагає терпіння.

6Ea2GSzBATc1. Мити волосся потрібно рідше. Цей процес безпосередньо впливає на ріст волосся. Гаряча вода робить волосся ламким і сухими, відповідно це ускладнює їх зростання. Мити волосся рекомендується не більше трьох разів на тиждень, і тільки теплою водою.

2. Сушіть волосся правильно. Мокре волосся не можна терти рушником і обпалювати гарячим повітрям. Після миття промокніть його акуратно рушником і дайте можливість висохнути самостійно.

3. Мокре волосся не можна розчісувати синтетичними щітками і гребінцями, від них вологе волосся швидко ламається. Використовуйте для цих цілей дерев’яний гребінець або пальці.

4. Підтримуйте водний баланс. Нестача рідини в організмі відразу ж відбивається на стані волосся. Воно стає ламким, сухим, тьмяним і сильно електризується.

5. Використовуйте добавки, які сприяють росту волосся. Наприклад, олія атлантичного кедра прискорює ріст волосся, досить кілька разів на тиждень масажувати шкіру голови і результат ви побачите вже через кілька тижнів.

Ще кілька простих порад:

• Тугі зачіски шкодять волоссю і не дають йому рости;

• Від впливу хімічних речовин, волосся робиться ламким і сухим, тому якщо ви бажаєте відростити волосся, то рідше фарбуйте і освітлюйте його;

• Спіть на шовкових наволочках, так як бавовняно — паперові досить жорсткі і шкодять волоссю.