Як швидко відростити довге волосся?

Дівчата з довгим доглянутим волоссям виглядають ефектно і чарівно. Однак далеко не всім представницям прекрасної статі вдається відростити косу до пояса.

Густые-и-длинные-волосы-доступны-всем2У цій справі потрібно запастися терпінням і дотримуватися щоденних правил догляду за волоссям.

Основні правила догляду

Довге волосся вимагає ретельного догляду. Справа в тому, що чим довше волосся, тим більше поживних речовин йому потрібно.

Брак вітамінів і мікроелементів призводить до того, що волосся починає ламатися і відростити потрібну довжину стає неможливо.

Справитися з ламкістю, сухістю і випадінням волосся допоможуть правильно підібрані шампуні, маски та інші косметичні засоби.

Для того щоб в процесі миття голови не травмувати волосся, а навпаки насичувати його і шкіру голови вологою, потрібно віддавати перевагу безсульфатним шампуням. При цьому слід розуміти, що такі шампуні погано піняться і швидше витрачаються. Але вимивають голову вони нітрохи не гірше за інші шампуні, не травмуючи при цьому волосся.

Дуже корисними є олійні маски, оскільки вони живлять і шкіру голови, і волосся. Дівчатам, які бажають відростити довге волосся, слід звернути увагу на кокосову, оливкову або мигдальну олію. При цьому маску потрібно робити на всю ніч, оскільки поживні речовини починають надходити у волосся тільки після 3-4 годин впливу олії.

Для того щоб відростити довге шикарне волосся, потрібно якомога частіше розчісуватися. Це корисно тому, що відбувається стимуляція кровообігу. При цьому старе волосся швидше випадає, дозволяючи швидше з’являтися новому. Найкраще користуватися дерев’яним гребінцем з гладкими закругленими зубцями. Добре вибирати гребінець з ялівцю, дуба, вишні або сосни. При цьому він не повинен бути покритий лаком або фарбою.

При цьому дівчина повинна регулярно користуватися косметичними засобами, збалансовано харчуватися, а також відмовитися від фена і агресивних фарбувань.