Як швидко схуднути і не нашкодити собі?

Скинути зайві кілограми до літа і здивувати всіх своїх подружок красивим та струнким тілом, ви про це мрієте? Якщо такі думки приходять все частіше і частіше, а бажання сідати на яку-небудь з дієт немає, переглянете свій раціон, виключивши з нього деякі «шкідливі» для фігури продукти. Такий підхід до отримання струнких форм схвалюють багато дієтологів.

426_24f0fb028aa9dcbfa3a092d92d9fb5.0Не варто позбавляти себе сніданку, оскільки це найважливіший етап в отриманні заряду енергії і сил на весь наступний день. Сніданок повинен бути щільним, ситним, але нежирним. Торти, тістечка, калорійні страви із смаженими в олії овочами — не підходять для цього. Зате будь-які каші, запіканки, страви з яєць — ідеально підходять для ситного і корисного сніданку.

Перше, друге і компот

Обід також повинен бути щільним, оскільки до кінця робочого дня сил і енергії доведеться витрачати ще чимала кількість. В обід дієтологи рекомендують їсти гарячий суп з м’ясом, овочевий салат, але тільки без заправки з майонезу і свіжі фрукти.

Від полудня не можна відмовлятися

В полудень дієтологи рекомендують обмежитися сирною масою, овочами або іншими молочними продуктами. А ось на вечерю, дотримуючись старої, відомої усіма приказки, важливо відмовитися від будь-якої жирної і калорійної їжі. Жирну їжу на вечерю нехай їдять ті, кому немає справи до свого зовнішнього вигляду. Ми ж з вами знаємо, що трапеза в кінці дня повинна вгамовувати, але не «набивати пузо».

Після сьомої вечора рот на замок

Ідеальна вечеря складається з овочевої запіканки, вареної риби, фруктового салату або будь-якої каші, звареної на молоці або на воді. І якщо ви зможете втриматися від поїдання будь-якої їжі після сьомої вечора, перетворення фігури і втрата зайвих кілограмів вам гарантовані!

Харчуючись за вище викладеним принципом, Ви одним махом «вбиваєте двох зайців». По-перше, організм очищається від шлаків, зайвого жиру, а по-друге — тіло стає струнким і по-третє: імунна система міцніє, а значить тіло молодіє, душа радіє, всі неприємності відступають на третій план.