Як швидко позбавитися від целюліту? Частина 2

Щоб позбутися некрасивого целюліту, трепетно доглядай за своєю шкірою, замов таку ефективну процедуру, як антицелюлітний масаж. Живи шкіру кремами, очищай від мертвих клітин скрабом. Запасися засобами з вмістом гіалуронової кислоти і колагену. Загалом, ти сама знаєш, як виглядати красивою.

cel1Целюліт з’являється, коли в тілі рідина застоюється, тому масаж допомагає швидко звести прояви «апельсинової кірки» до мінімуму. Варто пройти весь курс масажу, зосередившись на стані ніг.

Перед прийомом ванни помасажуй проблемні зони мочалкою-щіткою. Жорсткий вплив, підсилює приплив крові і обмін речовин прискорюється.

Корисно підтримувати організм вітамінами, які допомагають розщеплювати жир. Однак, їх прийом слід починати тільки порадившись з лікарем, інакше можна нашкодити собі. Ефект від вітамінів приємний: пружність шкіри підвищується. Боротися з целюлітом допомагає вітамін С, жирна кислота омега 6, зелений чай.

Для шкіри гарні ванни з сіллю і магнезією. Це універсальний засіб для очищення організму і прискорення метаболізму. Після такої процедури ти будеш виглядати карколомно!

Будьте здорові і красиві!