Як швидко нанести макіяж?

Будь-яка жінка щоранку витрачає велику кількість часу на нанесення макіяжу. І від цього вже нікуди не дітися. Багато жінок не уявляє собі, щоб вийти в люди без макіяжу на обличчі. Але що робити, якщо вранці на це просто не вистачає часу. А коли починаєш поспішати і макіяж лягає як попало, ще й настрій зіпсований на весь день.

pretty black hair woman applying make up with brush in her right hand

 

Ось кілька порад, щоб вранці постаратися якомога менше часу витрачати на макіяж. По — перше з вечора нанести на обличчя живильну маску. Таким же чином можна підготувати і губи. З вечора нанести на них бальзам. Щоб отримати подвійний ефект від нанесення тонального крему, можна змішати його з зволожуючим кремом і вийде приголомшливий ефект.

 

Вії і брови найкраще фарбувати в косметичному салоні. Ця фарба буде триматися досить довго, і вам не треба буде витрачати час на це. Тіні для повік бажано купувати, ті, які можна нанести не спеціальними пензликами, поводитися з якими треба дуже акуратно, а пальцем. Такі тіні мають таку структуру, що лягають на очі просто ідеально.

 

Це кілька порад, якщо ви дійсно не встигаєте. Але найкраще постаратися розподілити свій ранковий час, щоб часу на все вистачало. У цьому випадку ваш зовнішній вигляд і настрій залишаться відмінними.