Як швидко набрати вагу жінці?

Більшість жіночого населення землі постійно переймається проблемою зайвої ваги, вони сидять на всіляких дієтах, виснажують себе фізичними вправами, гортають модні журнали, милуючись на недосяжний худорлявий ідеал, і мріють про позбавлення від зайвих кілограмів. Їм важко уявити, що когось може цікавити зворотнє питання, а саме: як швидко набрати вагу?

kak_nabrayt_vesТак-так, у когось є і абсолютно протилежна проблема. Дуже худі жінки мріють про звабливі форми і вважають себе нежіночими. Загалом, як то кажуть, «у кожного свої проблеми». Крім естетичного моменту, дівчатам необхідно пам’ятати, що недобір ваги може стати реальною загрозою здоров’ю. Це може позначитися на репродуктивній функції, може привести до опущення нирок і так далі.

З чого ж слід почати для набору ваги? Перш за все, з лікарів. Сильна худорлявість може бути наслідком будь-якої хвороби, порушення обміну речовин, наявності глистів, стресу. Тому, тільки зробивши необхідні аналізи і розібравшись з причиною, можна переходити до зміни наслідків.

Далі переходимо до правильного харчування. Це, мабуть, головний пункт після перевірки стану здоров’я в нашому шляху від худенької до жінки з нормальною вагою. До речі, якщо ви не знаєте, то існують спеціальні таблиці співвідношення віку, зросту і ваги. Ними можна керуватися, але не варто сліпо їм слідувати, так як, окрім усього іншого існують й інші чинники (важкість кістки, наприклад). Отже, повернемося до питання харчування. Харчування людей, які намагаються набрати вагу, має бути в основному білково-вуглеводним. Їжа повинна бути ситною і калорійною.

Корисним буде приймати різні вітамінно-мінеральні комплекси, а також препарати, що покращують обмін речовин. Не забувайте пити багато рідини — близько трьох літрів в день.

Не слід думати, що тільки посилене харчування — шлях до вирішення вашої проблеми. Адже ми не хочемо відростити животик, тому для того, щоб придбані калорії рівномірно розподілялися по всьому організму, необхідна фізична активність, спрямована на розвиток м’язів.