Як розважити дитину в 1 рік?

Завдяки цій статті ви зможете дізнатися про те, як розважити однорічного малюка. Щоб зайняти дитину, не буде потрібно ніяких хитромудрих пристосувань. Все необхідне можна знайти вдома або купити в найближчому магазині.
chem-zanyat-rebenka

Ви можете запропонувати дитині:

Долучитися до прекрасного

Малюк із задоволенням буде малювати олівцями, фломастерами або фарбами, ліпити з пластиліну або солоного тіста. Багато дітей не проти потанцювати під музику.

Стати маминим помічником

Для цього слід дати дитині ганчірку, за допомогою якої вона зможе витирати пил або протирати підлогу. Ще можна дати доручення віднести будь-яку річ або іграшку на її місце. Сміливо беріть малюка з собою на кухню, дайте йому контейнери або тарілочки і попросіть їх розставити на нижній полиці шафи. Змішайте кілька круп разом і запропонуйте перебрати їх.

Подивитися мультфільм

На даний момент існує безліч розвиваючих мультфільмів, тому подібне проведення часу не тільки розважить дитину, але і принесе їй користь.

Побути архітектором

З кубиків виходять чудові будинки і вежі. Ще непосиді можна запропонувати зібрати пірамідку або побудувати що-небудь з простого конструктора.

Погратися з водою

На спеціально відведеній території поставте маленький тазик з водою і дайте малюкові різні ємності і формочки, в які він міг би переливати воду. А в надувний басейн або таз середнього розміру з невеликою кількістю води можна помістити дитину і дати їй іграшки (качечки, кораблики).

Виплеснути надлишок енергії

У цьому дитині допоможуть активні ігри. Це можуть бути хованки, гра з м’ячем або повітряною кулею, футбол. Ви можете робити зарядку разом зі своїм малюком.

Дізнатися нове про світ

Для цього існує безліч розвиваючих книг, презентацій та плакатів. З їх допомогою малюк дізнається про рослини, тварини та природні явища.

Взяти участь в рольових іграх

Для них підійдуть м’які іграшки чи ляльки. Запропонуйте дитині погодувати іграшку, покачати її і вкласти спати, розчесати або покатати в колясці.

Спортивні та розвиваючі заняття

Відмінним місцем для однорічної дитини може статті — дитячий розвиваючий центр. Де вона зможе в колі інших дітей провести цікаво і пізнавально час.

Всі перераховані вище заняття допоможуть розважати і розвивати вашого малюка. Але не перевтомлюйтеся малюка і стежте за його безпекою.