Як розтягнути джинси в домашніх умовах?

Сьогодні немає звичнішого і комфортнішого одягу, ніж джинси. Вони настільки щільно увійшли в наше життя, що складно уявити собі іншу альтернативу улюбленим і зручним джинсовим штанам. Але що робити якщо ви купили джинси, і трохи не вгадали з розміром, або ще гірше набрали зайву вагу. Спробуємо змінити ситуацію. Є кілька варіантів як розтягнути джинси.
7d2ef19a7a457b6b4e098abda8780a90

Розберемося де саме у нас проблема:

— джинси трохи «підскочили»;

— «завузькі» в талії або в стегнах.

Головна умова для досягнення бажаного результату як в першому, так і в другому випадку — прання. У теплу воду (розрахунок на 10 літрів води) додаємо столову ложку солі і ½ столової ложки соди. Замочуємо річ мінімум на 10 хвилин. Потім виймаємо джинси і акуратно підвішуємо їх досить щільно притиснувши до верхньої поверхні. Даємо воді стікати по тканині. При цьому постійно розгладжуємо виріб по довжині Постарайтеся розгладжуючи джинси злегка підтягувати їх донизу. Як тільки вода стече і джинси стануть просто вологим слід покласти їх на рівну поверхню. У період їх висихання регулярно витягайте їх в довжину, залишаючи на поверхні. Результат не змусить себе чекати. Ви вирішите вашу проблему.

Якщо потрібно розтягнути в талії або стегнах, то як тільки стече вода з виробу, поміщаємо їх на рівну поверхню, але в періоид висихання натяжку проводимо по проблемних місцях, а точніше підтягуємо по лінії талії або стегон. Джинси не повинні просто сохнути, натягуємо постійно.

Ще один спосіб також довів свою ефективність. Це відпарювання праскою. Включаємо режим пара і відпарюємо проблемну частину. Як тільки виріб стає теплим і вологим починаємо його розтягувати.

Якщо немає страху перед дискомфортом, можна застосувати спосіб «манекена». Причому манекен — це Ви. В розпилювач наливаємо теплої води, потім якісно кропимо джинси. Вони повинні бути злегка вологим. І швиденько одягаємо їх на себе. Не дуже комфортно, але краса вимагає жертв.

Ну а якщо часу зовсім немає, то розпилювачем з теплою водою обприскуємо джинси в місці яке потрібно розтягнути. Виріб повинен бути більш, ніж вологим. А тепер потрібно просто «начинити» джинси, попередньо їх застібнувши. Це можуть бути маленькі подушки, рушники. Головне укласти щільно і рівномірно. Головне правило при розтяжці джинсів — не сушити їх на теплій поверхні.