Як розпізнати вагітність ще до затримки?

Дуже багато жінок дізнаються про те, що вони вагітні, ще задовго до затримки. Вони роблять тести тільки для того, щоб підтвердити те, в чому вже і так практично впевнені. Що це? Розвинена інтуїція? Ультрасучасні діагностичні методи? Насправді все набагато простіше. Ці жінки уважно «прислухаються» до змін, що відбуваються в їх організмі, і знають про головних ознаки, які дозволяють визначити вагітність ще до затримки.

8223384-900-667Багато мам згадують, що на самому початку вагітності, коли вони про неї ще навіть не підозрювали, їх переслідувало постійне відчуття втоми, підвищена стомлюваність, сонливість і апатія до всього. Переважна більшість жінок не надає цьому значення, посилаючись на стреси, підвищене навантаження на роботі, емоційні потрясіння і так далі. Проте, саме ці ознаки найчастіше першими вказують на вагітність ще до затримки.

Парадоксально, але в даному випадку симптоми застуди можуть вказувати зовсім не на застуду. Підвищення температури, загальне нездужання, легкий нежить — перші ознаки вагітності можуть «замаскуватися» під перші симптоми ГРВІ. У такій ситуації жінка, яка намагається завагітніти, ні в якому разі не повинна приймати серйозні ліки, адже вони можуть нашкодити плоду. Краще для початку обмежитися народною медициною.

Неможливість виспатися — ознака вагітності, яка з’являється ще до затримки. Її, знову-таки, можна «списати» на все, що завгодно, починаючи від труднощів на роботі і закінчуючи нерозумінням з близькими. В цьому випадку майбутня мама може проспати більше 12 годин поспіль, але прокинеться розбитою і втомленою

Надмірне підвищення апетиту може сигналізувати про вагітність ще задовго до затримки. Це зовсім не означає, що майбутня мама буде їсти солоні огірки три рази на день. Однак безпричинна зміна смакових пристрастей і збільшення об’ємів порцій важко не помітити. Прискорене сечовипускання, яке можна прийняти за цистит, теж може свідчити про вагітність ще до затримки. Проте, в даному випадку сечовипускання не супроводжується болями і печінням.