Як розпізнати вагітність? Частина 1

Багато жінок, які активно планують вагітність, у страху чекають настання менструації. Тож не дивно, що дізнатися про вагітність їм хочеться якомога раніше. Трапляється і так, що вагітність небажана, і запідозрити про неї на самому ранньому терміні не менш важливо. Які ж ознаки раніше всього розкажуть нам про те, що всередині нас зародилося нове життя?

post-3462-2016-12-18-13-02-55Ознаки вагітності

Відсутність менструації. Безумовно, затримка — сама явна ознака того, що вагітність настала. Однак протягом життя не раз трапляється так, що менструація не приходить вчасно, а для вагітності немає навіть причини. Тому відсутність місячних — лише привід, щоб відвідати свого лікаря і підтвердити, або спростувати настання«цікавого положення»

Нездужання вранці. Про токсикоз чули всі, тому нудота і слабкість вранці повинні насторожити відразу ж. Втім, цей симптом проявляється лише у третини вагітних жінок. Але це ще далеко не всі симптоми вагітності.

Підвищена сонливість протягом дня. З настанням вагітності починається гормональна перебудова організму, прогестерон буквально наказує майбутній мамі лягти і відпочити. Це цілком природно, адже таким чином створюються найбільш сприятливі умови для закріплення і розвитку ембріона.

Прискорене сечовипускання. Це також один з найбільш ранніх симптомів вагітності. Рівень ХГЛ починає рости, кровопостачання в області таза збільшується і жінка дуже часто відчуває позиви до сечовипускання.

Збільшення кількості виділень з піхви. Дана ознака може налякати майбутню маму, проте збільшення кількості слизу з настанням вагітності є нормою.