Як розпізнати вагітність? Частина 1

Кровотеча імплантації. Ознака, що сигналізує про те, що запліднена яйцеклітина досягла матки і закріпилася в ній. Зазвичай це спостерігається через 10-12 днів після овуляції, тобто незадовго до початку чергової менструації. З цієї причини деякі жінки плутають таку кровотечу з місячними, що почалися раніше терміну, і навіть не підозрюють, що вже вагітні. Виділення при імплантаційній кровотечі зазвичай світліші, ніж менструальні, не такі рясні і тривають не більше доби.
post-3462-2016-12-18-12-59-14

Зміни в молочних залозах. Груди може відразу помітно збільшитися в розмірах, з’являється болючість, під шкірою стають помітні вени. Ареоли збільшуються і темніють, сосок стає дуже чутливим. На більш пізньому терміні збільшується число вузликів і шишечок в області біля сосків.

Зміна смакових і нюхових пристрастей. Те, що раніше здавалося приємним і смачним, тепер може викликати неприязнь, а продукти, що входили до списку нелюбимих, навпаки, стануть здаватися апетитними.

Постійні перепади настрою. Жінка може ридати пів дня просто так, приводячи в здивування всіх близьких. Нерозуміння причини може призвести до конфліктів і сварок між майбутніми батьками.

Тест на вагітність. Показати наявність вагітності він може лише після того, так ембріон закріпився в матці. Друга смужка, нехай і зовсім бліда, точно свідчить про «особливий» стан. Але рівень ХГЧ не у всіх досить високий, щоб дати позитивний результат на такому ранньому терміні. Якщо тест негативний, але інші ознаки вказують на те, шо ви вагітні, то потрібно відвідати свого лікаря і здати кров на ХГЧ. Це дослідження найточніше, воно допоможе остаточно розвіяти всі сумніви. І нехай ці новини будуть радісними!