Як розійтися з хлопцем?

Люди зустрічаються, знайомляться, закохуються. Але відносини не завжди мають продовження. Однією з причин, по якій хлопці та дівчата розходяться, є відновлення відносин з колишніми партнерами. Причому тривати ця ситуація може до безкінечності. Хлопець посварився з дівчиною і вирішив створити нові відносини. Все начебто добре, нова красуня влаштовує абсолютно всім, але з’являється «стара любов», і він повертається назад.

crop (6)Однак розривати новий зв’язок назавжди він зовсім не має наміру, періодично даючи про себе знати. Але що робити бідній дівчині: і відпустити не може, і ситуація принизлива?

На жаль, у відносинах сучасних молодих людей це майже норма. Психологи кажуть, що для чоловічої половини це типово — полігамія у них в генах. Але жінки по суті своїй власниці, і навіть якщо вони вимовляють вголос про свободу у відносинах, насправді це не так, а говорять це для того, щоб сподобатися партнеру. При будь-яких натяках про ходіння коханого «туди і назад» у жінок трапляється шок і стрес, хоча не всі показують свої емоції.

Особливості психіки людей такі, що вони повинні пережити всі емоції, які відносяться до події. Саме це, на думку фахівців, не дає жінкам відпускати «невірного, але бажаного». Щоб пережити ситуацію, в неї слід зануритися знову. Багато психологів говорять, що подібне треба лікувати подібним. Якщо дівчина ніяк не може зрозуміти, як їй вчинити, то потрібно погодитися на зустріч, тільки в нейтральному місці, наприклад, в кафе недалеко від свого будинку. Якщо десь глибоко рішення про розставання прийнято, необхідно зустрітися. Парадокс? Але працює.

Найчастіше в такій ситуації чоловік починає вимовляти красиві фрази, мовляв, помилився, був неправий, зрозумій і прости. Можливо, він щиро розкаюється. Тут повинна прийняти рішення тільки дівчина. Їй слід подивитися в очі людині, яка обійшлася з нею не зовсім порядно, постаратися проаналізувати емоції. Крім цього, необхідно висловити вголос всі претензії і образи. Тільки зробити це слід без докорів і образ, спокійним голосом. Такий «аутотренінг» допоможе зберегти самовладання. Більш того, в такій ситуації люди, яким висловлюють наболіле, відчувають себе винними, намагаються виправдатися.

Сторона «обвинувач» — дівчина не повинна давати партнеру шансів на те, щоб він заманив її у свої тенета, якщо вона вирішила покінчити з принизливою роллю. Особливо сильно діють на чоловіків слова подяки про чудесні хвилини, проведені з ними. Після треба висловити рішення впевненим голосом. Тільки так можна позбутися від «фантомів» колишніх почуттів.

Звичайно, це думка фахівців. Але люди не завжди готові дотримуватися їхніх порад, і знову і знову переживають складні періоди свого життя, зустрічаються з людьми, які їх одного разу зрадили. Вибір є у всіх, і кожен вирішує для себе, яким він буде.