Як робити масаж для шиї, щоб запобігти старінню?

Масаж для шиї дуже важливий, за допомогою його можна запобігти старінню, а також позбудеться від зморшок. Але щоб масаж допоміг його необхідно робити правильно. Зараз буде описано, як робити масаж для шиї, щоб запобігти старінню. Буде описано три види досить ефективного масажу. Тож почнемо.

poshagovaya-instruktsiya-kak-pravilno-delat-massazh-spinyi-i-shei-1Перший: масаж поплескування. Його суть полягає в тому, що за рахунок ударів (вони повинні бути дуже легкими) масажуєте шкіру на шиї і а області декольте. Поплескування найкраще виконувати вологим рушником. Такий масаж має релаксуючий вплив на тіло в першу чергу.

Другий: крижаний масаж. Візьміть маленький шматочок льоду і робіть масаж шкіри на шиї і в області декольте. За рахунок цього шкіра дуже сильно підтягнеться. Після того як закінчите масаж, шкіру не витирайте, дочекайтеся поки вона висохне сама, а потім змастіть її кремом.

Третій: щипки. Це дуже корисний масаж, за рахунок його в шкіру будуть всмоктуватися корисні речовини, а також надходити велика кількість кисню. Вам необхідно пощипувати шкіру на шиї і в області декольте. Практично всі косметологи, перед тим як нанести крем роблять цей масаж.

Якщо ви дуже часто будете робити всі види цього масажу, то ви точно уникнете старіння, а також позбудетеся від зморшок вельми надовго.