Як робити манікюр дітям?

Коли з’являється дитина, мамі варто все більш ретельніше вирішувати безліч питань. Так, нерідко замислюються мами, як знизити ризик зараження, коли робиться манікюр дитині. Діти відрізняються ніжною шкірою рук і не такими міцними нігтями, тому їх легше пошкодити. Варто відзначити, від того, як буде виконуватися манікюр дитині в дитинстві, залежить і майбутній стан її рук.

562f5d32-a414-328a-a414-32cd056190d0.photo_.0-700x467Техніка виконання

Коли здійснюється догляд за дорослими нігтями, то його роблять різними способами: обрізний або необрізний манікюр. Однак, в разі догляду за дитячими нігтиками підходить тільки манікюр без обрізання кутикули.

Щоб правильно виконати дитячий манікюр, варто дотримуватись деяких порад. Так, пальці рук тримаються пару хвилин в чашці з теплою водою, а потім насухо витираються за допомогою рушника. Пальчики варто протерти антисептичним розчином. Нігтики акккуратно підрізають, але при цьому повинна трохи залишитися довжина. За допомогою палички або пилочки необхідно почистити під нігтями, а потім пилочкою надається необхідна форма. Крім того, апельсинова паличка підійде для того, щоб просто відсунути трохи кутикулу. При наявності задирок, їх треба акуратно підрізати. В кінці на руки наноситься крем.

Як можна помітити, догляд за нігтями майже не має відмінностей від дорослого щодо техніки. І якщо систематично виконувати всі ці процедури, то дитина не тільки привчиться тримати руки доглянутими, але і зможе похвалитися їх здоровим станом в майбутньому.

Краса — страшна сила

Нерідко дівчатка гризуть нігті, і єдиним рішенням може стати виконання оригінального манікюру. Сьогодні продається велика кількість лаків для дитячого дизайну, що не шкодять структурі дитячого нігтика. Крім того, для створення привабливого дизайну на дитячих нігтиках можна використовувати різні наклейки, найпростіші візерунки, які можна легко намалювати зубочисткою.

Це допоможе дівчинці відчути себе принцесою, або навіть дорослою. Варто зазначити, що нанесення лаку на дитячі нігті не забороняється, якщо це робити періодично. Важливо пам’ятати, що систематичний догляд за дитячим нігтями повинен бути грамотним.