Як раціонально зберігати речі?

Фахівці радять подбати про місце для зберігання речей ще на етапі ремонтних робіт. Але з часом у членів сімей з’являються нові предмети і аксесуари, які потребують додаткового місця.

img77l.13025524871Щоб в житловому просторі був завжди ідеальний порядок, необхідно правильно зберігати речі. Особливо, це стосується невеликих квартир, де кожен квадратний метр зайнятий і використовується для певних цілей.

Вирішити проблему захаращення дуже просто, якщо використовувати компактні меблі, органайзери і правильно складати речі. Також рекомендується позбавлятися від непотрібного одягу і взуття.

Правильно організувати простір допоможуть полиці, вішалки та висувні ящики. Їх розмір і кількість залежать від кількості і виду речей.

Використання шифоньєрів і антресолей

Перш ніж купити шафу необхідно уважно оглянути свій гардероб. Виходячи з його особливостей, потрібно вибирати меблі.

Якщо кімнати маленькі, то громіздкі шафи будуть виглядати безглуздо і недоречно. Габаритні меблі заберуть чимало цінних квадратних метрів. Відмінним виходом з такої ситуації є вузька і висока шафа. Її відділення можна доповнити різними органайзерами для зберігання речей, що допоможе заощадити чимало місця.

Сезонне взуття та одяг бажано зберігати в антресолях. Щоб дістати необхідну річ, знадобиться стілець або драбина. Але така необхідність виникає рідко.

Встановлення полиць і органайзерів

Відкриті полиці і органайзери не обтяжують житловий простір. Тому, їх можна використовувати в будь-якій кімнаті і в будь-якому зручному місці. За допомогою таких простих пристроїв можна не тільки зробити будь-яке приміщення багатофункціональним, а й прикрасити його. А зробити органайзер своими руками дуже просто.

Але перед тим як їх встановити, слід визначитися з тим, які речі в них буду зберігатися. Дрібні предмети можна розмістити в красивих коробках або пластикових контейнерах. Різні аксесуари (фоторамки, сувеніри та інше) можна розмістити на відкритому місці. Кожен предмет повинен знаходитися в зоні досяжності.

Корисні лайфхаки

Багато людей помиляються, думаючи, що для зберігання речей і різних предметів підходить тільки шифоньєр.

Більшість моделей диванів мають внутрішні відділення для зберігання білизни. Зайві подушки, простирадла і покривала цілком можна зберігати в ньому. В дивані можна зберігати також і демісезонний одяг.

Плед відмінно поміститься всередині пуфика.

Для зберігання речей можна використовувати і простір під ліжком, акуратно склавши їх в картонні коробки.

Замінити шафу можна містким стелажем, який бажано забарвити в колір зовнішньої обробки стін. Таким чином, можна домогтися візуального розширення простору.