Як проводиться процедура фотоомолодження: головні етапи

Новою процедурою в області косметології є фотоомолоджування обличчя. Вона полягає у впливі на шкірний покрив спрямованими спалахами світла. Подача його здійснюється в певній частоті. Ступінь впливу та інтенсивність випромінювання повинен контролювати фахівець. Кожен з видів апаратів для таких процедур призначений для усунення конкретної проблеми, тому вартість в косметичних салонах процедури зазвичай досить висока.

fotoom_959006a5f164038fa74d4536e1b3d6e5 (1)Омолодження можна здійснювати для шкіри обличчя, шиї, кистей рук, в зоні бікіні або області декольте. Світловий пучок за допомогою нагрівання клітин шкіри, стимулює вироблення колагену в глибоких шарах шкіри. Це сприяє регенерації шкірного покриву зсередини і відновленню пошкоджених волокон. Проводити процедуру фотоомолодження можна тільки після спеціальної підготовки. Не варто засмагати на сонці або відвідувати солярій, якщо планується проведення фотоомолодження.

Прийом антибіотиків або ретиноїдів теж може служити причиною для відмови проводити процедуру. До того ж прийом аспірину або ібупрофену може спровокувати утворення гематом, тому від вживання таких медикаментозних препаратів краще в цей період відмовитися. Процедуру поділяють на кілька етапів. Спочатку пацієнта розташовується в положенні лежачи. Йому повинно бути зручно і комфортно. Для захисту очей від спалахів світла фахівець одягає клієнту спеціальну маску або окуляри. Щоб виключити ймовірність надмірного нагріву шкірного покриву, на поверхню шкіри наноситься спеціальний гель.

Вся процедура займає не більше 15-ти хвилин. Під час її фахівець направляє наконечник апарату на проблемні ділянки шкіри. Після завершення процедури шкіру необхідно охолодити і захистити її спеціальним кремом. Фотоомолодження рекомендовано жінкам після 35-ти років. До цього вироблення колагену відбувається природним шляхом, а при бажанні зробити косметичну процедуру, фахівець рекомендує більш щадні методи. Якщо фотоомолоджування застосовується для позбавлення від гіперпігментації, процедуру можна робити в будь-якому віці. Якщо фотоомолоджування виконано правильно, то жінка може помітити розгладження дрібних зморшок, надання шкірі еластичності, зникнення пігментації і веснянок, а також загальне поліпшення зовнішнього вигляду і кольору обличчя.