Як провести зимові канікули?

Новорічні зимові канікули з нетерпінням чекають не тільки школярі, а й їхні батьки. Передноворічна метушня, оформлення будинку, покупка подарунків — все це чудово піднімає настрій і налаштовує на радісну хвилю. Саме зараз з’являється досить часу, щоб весело провести час зі своїми друзями або зі своєю сім’єю. Але як і де можна провести цей час?

2012-05-21-20-13-20«Бюджетний» відпочинок

Бюджетним і разом з тим веселим заняттям стане катання на ковзанах. Криті та відкриті катки готові прийняти кожного, хто хоче цікаво провести свій вільний час. Якщо у вас немає своїх особистих ковзанів, то ви зможете взяти напрокат, що зовсім недорого вийде. В якості альтернативи катку зможе стати лижна прогулянка. Сьогодні є безліч спортивних баз, що пропонують дану послугу. Спортивний інвентар там також можна взяти в оренду.

До речі, на сайті https://reis.ua/ ви можете знайти та придбати необхідний квиток на автобус в будь-яке місто.

Відпочиваємо вдома

Посидіти всією сім’єю за переглядом фільму в зимовий вечір — просто чудово. Виберіть для цього хороший, добрий фільм, приготуйте пиріг або просто попкорн і насолоджуйтеся цим часом. Після перегляду кінострічки, можна пограти в якусь веселу гру. Наприклад, в крокодила, в міста або монополію.

Відпочинок за містом

Багатьом до душі заміський відпочинок. І навіть взимку! Якщо є можливість, то можна поїхати на свою дачу або на дачу друзів. Організувати справжнє свято і веселощі. Витопити баньку, приготувати всякої смакоти, половити рибу або просто прогулятися на природі. З дітьми можна зліпити сніговика і покататися на санчатах з гірки.

Зимові канікули — це час для всіх членів сім’ї згуртуватися і чудово провести час. У кожного з’явиться можливість розслабитися, відпочити, навчитися чомусь новому і наблизити новорічний настрій. Тож краще зазделегіть спланувати та організувати відпочинок, адже до зими залишилося не так вже й багато часу насправді. Узгодьте свої плани з рідними, прислухайтеся до їхніх пропозицій та гарно відпочиньте!