Як провести вільний час з подругою?

Якщо попереду у вас намічаються довгі вихідні і ви не знаєте, як провести свій час з подругою, то є дуже багато цікавих місць, куди можна відправитися.

507x338_0xc0a839a2_15668247261484896189Кінотеатр

Найпоширеніший варіант і підходить для спільного і захоплюючого проведення часу. Якщо ви дуже довго чекали виходу якогось фільму, ось настав час і він з’явився у вашому кінотеатрі, то на вихідні можна відправитися саме в такий заклад. Обов’язково візьміть з собою смачний напій і попкорн.

Ковзанка

Напевно в теплу пору року дуже багатьом хочеться на час зануритися в зимову атмосферу. Саме тому ковзанка буде відмінним рішенням. Заздалегідь домовтеся з подругою про такий ваш похід і вирушайте кататися на ковзанах. Гарний настрій буде вам гарантовано.

Парк атракціонів

Навіть якщо вам вже багато років, ніколи не пізно згадати своє дитинство і зануритися в нього на час. Кілька годин у вихідний день можна віддати і відправитися в парк. Обов’язково катайтеся на тих атракціонах, на яких ви боялися кататися в дитинстві. Разом з подругою подолати цей страх буде набагато веселіше і цікавіше. Якщо у вашому місті атракціонів немає, можна відправитися в інше місто. Таким чином, ваша поїздка буде ще більш захоплюючою.

Шопінг

Напевно в даний час немає такої дівчини, яка не любила б поповнювати свій гардероб цікавими новинками з нової колекції. Якщо ви і ваша подруга відноситеся до таких, то підберіть певний день, який буде зручний для вас обох і вирушайте на шопінг. Навіть якщо ви для себе нічого не підберете, цей день ви все одно проведете цікаво. Примірка цікавою одягу і взуття, вечірніх нарядів, все це подобається кожній жінці. Зовсім необов’язково купувати одяг, так як саме примірка дає відчуття радості і розслаблення.

Пікнік на пляжі

Влаштовувати такі пікніки найкраще в літній період або тоді, коли на вулиці вже тепло. Візьміть з собою все найнеобхідніше і вирушайте на пляж. У літню пору можна не тільки насолоджуватися пікніком, можна також позасмагати і поплавати.

Місць для гарного відпочинку зі своєю подругою існує дуже багато. Щоб вихідні сподобалися вам обом, вибирайте такі місця, які будуть підходити під ваші інтереси.