Як провести відпустку з коханим?

Напевно, кожна жінка не раз помічала, що побут притупляє почуття. Якщо відносини весь час змішані з сірими буднями і рутиною повсякденних турбот, то вам просто необхідно підігріти їх пристрастю під час романтичної подорожі. Головне — новизна і різноманітність, тому сміливо бронюйте авіаквитки та вирушайте туди, де ви ще ніколи не бували. Адже чим більше у чоловіка інтересів, які збігаються з вашими, і яскравіші моменти, які ви пережили разом, тим вищим є діапазон ваших почуттів і приємних спогадів. Не забудьте на згадку про поїздку придбати якусь декоративну річ і розмістити її в спальні на самому видному місці, щоб згадувати найприємніші моменти вашої подорожі.

99l__kopiya_2Куди, власне, відправитися?

Якщо ви живете у великому загазованому промисловому місті, де від «принад цивілізації» сховатися нікуди, вам набридли бетонні стіни, пилові дороги, мало того, ви знесилені від нестачі сонячної енергії, то свіже повітря і тепло піщаних пляжів подарують вам незабутній відпочинок. Це може бути тур в Сейшелы, Сардинію, Барбадос, а також на курорти Маврикія і Багами. Є спеціалізовані сайти, де можна не тільки придбати авіаквитки онлайн, але і попередньо ознайомитися із пропонованими різними турами і цікавими екскурсійними програмами.

Вибір обов’язково повинен бути взаємним. Наприклад, якщо ви бажаєте провести час тільки вдвох, то острів Сент-Люсія — відмінний вибір, адже він славиться ізольованими та безлюдними пляжами. Якщо вам і вашому обранцеві цікавіше ознайомитися з новою культурою, пам’ятками і архітектурними шедеврами, то вибір, безсумнівно, повинен лягти на Венецію (якщо, звичайно, вас не лякає величезний потік туристів), Рим, Афіни, Париж, Нью-Йорк, популярні міста Японії.

Не варто забувати, що навіть дуже дорогий подарунок не може зрівнятися з приємними спогадами і тим часом, який ви провели разом зі своїм обранцем, адже це неможливо втратити або повернути.