Як провести час удвох?

Якщо з вашими дітьми люб’язно погодилися побути всі вихідні бабуся з дідусем, не варто упускати можливість просто побути удвох і може бути, освіжити згасаючі почуття. В кінці кінців, ви маєте право влаштувати собі маленьке свято для душі і тіла. А ось наскільки це вийде весело і різноманітно, залежить більшою мірою від вас самих.

OLH-oOvWx0sПочаток ранку

 
Чудовий настрій гарантовано, якщо добре виспатися. Для підняття тонусу потрібно випити ранкову каву або чай, це кому як більше подобається і, поснідавши, можна будувати плани на майбутні вихідні.

 
Непогано було б подарувати один одному сувенірчики, напевно багато хто вже забув, коли радував своїх коханих якими-небудь дрібними, але приємними дрібницями. Це більшою мірою для підняття настрою, так сказати.

Як продовжити день?

 
Можна вийти на вулицю і просто пройтися по парку, в спокійній обстановці поговорити на різні теми, що хвилюють вас обох. А можна, повеселившись від душі запустити в повітря повітряного змія. На мить, відчувши себе дітьми.

 
Якщо ж погода така що не хочеться нікуди йти, є багато способів влаштувати собі свято вдома. Для початку приготувати разом смачний обід, до речі, спільні справи зближують. І смачно пообідавши затишно влаштуватися перед телевізором подивившись якийсь цікавий фільм. Це теж захоплююче і цікаво.

За всіма цими заняттями пройде день. Увечері можна сходити в кафе, щоб не втомлювати себе приготуванням вечері. А після пройтися пішки до будинку. Все це, напевно, налаштує вас на романтичний лад.

 
Прийшовши додому, чому б не відкрити пляшку легкого вина і не випити по келиху. Зрештою, це допоможе відключитися від проблем повсякденного життя і просто як слід розслабитися. І ось непомітно вечір плавно перетікає в ніч, де ви залишитеся наодинці, там, де тільки ви удвох, без сторонніх очей.